عجیب‌ترین عکس دربی جنجالی!

عکس های جذاب و هیجان انگیز از ثانیه های آخر دربی 102 منتشر شده است. در جایی که کاپیتان استقلال یعنی حسینی دروازه بان پشت مانیتور ایستاده و منتظر اعلام موعود بنیادی فر برای پنالتی است. در ادامه سایت ورزشی با عجیب‌ترین عکس دربی جنجالی! همراه شوید.

 

عجیب‌ترین عکس دربی جنجالی!

به گزارش سایت ورزشی، اولین بازی فوتبال در لیگ برتر ایران با حضور وار برگزار شد. حواشی مربوط به حضور کمک داور ویدیویی آنهم در مسابقه دربی دور از انتظار نبود. اعتراض ها نسبت به گلر استقلال بالا گرفت. عکس های جدید از داوران و بازیکنان پای مانیتور درست مثل صحنه ای که سید حسین حسینی دروازه استقلال را رها کرد و پشت تابلوهای تبلیغاتی مشغول بازبینی صحنه شد. ثانیه های پایانی دربی در لحظاتی که موعود بنیادی فر برای بررسی برخورد نعمتی و آرش رضاوند در داخل محوطه جریمه پرسپولیس ابتدا با داور حاضر در اتاق VAR مشاوره کرد. سپس برای بازبینی صحنه به کنار زمین رفت. سید حسین کاپیتان استقلال نیز همانند داوران وسط مشغول چک کردن صحنه برخورد بود.

عجیب‌ترین عکس دربی جنجالی!

حسینی که متوجه شد یکی از عکاسان پشت دروازه استقلال با لپ تاپ و اینترنت مشغول تماشا نمودن صحنه های آهسته بازی پخش شده از تلویزیون است. سریعا دروازه خود را ترک کرد و با حضور پشت تابلوهای تبلیغاتی به بررسی برخورد علی نعمتی و رضاوند پرداخت. دروازه بان آبی ها در لحظات توقف بازی در نقش داور وار به آنالیز داوری صحنه پرداخت و حتی با عکاسان در این خصوص سخن گفت.

 

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

عجیب‌ترین عکس دربی جنجالی!

کاپیتان آبی ها در کنار مانیتور تلویزیونی

کاپیتان آبی پوشان در لحظاتی که موعود بنیادی فر هنوز تصمیم برای گرفتن پنالتی به سود استقلال را اعلام نکرد. بارها خطاب به عکاسان حاضر پشت تابلوهای تبلیغاتی گفت که خطا کاملا واضح است و داور باید اعلام پنالتی به نفع استقلال نماید. البته او دورتر از موعود بود و قطعا صدایش به داور نمی رسید. اما بعد از آنالیز این صحنه جنجالی نظر خود را مبنی بر درست بودن پنالتی قبل از اعلام آن بر زبان آورد.

در روز مهمی که وار اولین بار در یک مسابقه فوتبال لیگ برتر داخلی ایران مرود استفاده قرار گرفت. اما متاسفانه بارها شاهد توقف مسابقه بوده ایم و این وقفه ها برای بررسی صحنه های مشکوک توسط بنیادی فر انجام می گرفت. این توقف ها باعث شد تا بازیکنانی مثل حسینی فرصت پیدا کند. و با خیال آسوده دروازه خود را رها نماید. و چندین متر از آن دور شو و به بررسی صحنه های جنجالی همانند داور بپردازد آنهم با لپ تاپ هایی که در جایی که فکرش را نمی کنید.

mohamadnd
16 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *