سردار آزمون نامزد بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه آث رم ایتالیا بالاخره مزد بازی خوب و گلزنی اش را دریافت کرد و نامزد بازیکن ماه نوامبر شد. در ادامه سایت ورزشی با سردار آزمون نامزد بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم همراه شوید.

 

سردار آزمون نامزد بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که بعد از نهایی شدن انتقال آزمون به رم موجی از انتقادات هواداران را در پی داشت. اما ستاره ایرانی بدون توجه به چنین مسائلی با اعتماد به نفس بالا کار خود را در تمرینات جالوروسی ادامه داد و رفته رفته اعتماد را به ژوزه مورینیو داد. قبل از بازی های ملی اخیر سردار توانست اولین گل خود را برای تیم رم به ثمر برساند. جایی که رم تا لحظه های پایانی از حریف خود عقب بود. اما آزمون گل تساوی بخش این تیم را به ثمر رساند و در ادامه نیز روملو لوکاکو نیز دومین گل تیم را زد تا مهاجم تیم ملی فوتبال ایران زمینه ساز برد ارزشمند برای شاگردان ژوزه شود.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم رم در بازی هفته قبل مقابل اودینزه با ورود به زمین نقش اصلی خودش را در به ثمر رسیدن گل دوم ایفا کرد. اگرچه آزمون اصلا در ترکیب ثابت رم جایی نداشته است، اما همیشه تاثیرگذاری خود را ثابت کرده تا سرمربی پرتغالی به این بازیکن علاقه مند شود و به او در دقایق پایانی بازی دهد. حالا توانایی های سردار بر هیچکدام از هواداران رم پوشیده نیست. اخیر نیز یکی از رسانه های نزدیک رم یعنی ایل رومانیستا در مقاله به تمجید از ستاره ایرانی پرداخت.

سردار آزمون نامزد بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم

 

آزمون نماینده بهترین بازیکن نوامبر رم:

البته هنوز مورینیو پاداش درخشش سردار آزمون را نداده است. این بازیکن هنوز موفق نشده تا در ترکیب اصلی رم راه پیدا کند. اما آزمون حالا به نوعی اولین مزد خود را بابت عملکرد درخشان بازی های اخیرش دریافت کرده است. صفحه اینستاگرام آس رم از چهار نامزد دریافت جایزه بازیکن ماه نوامبر باشگاه رونمایی کرده است. سردار نیز در بین این افراد قرار دارد. روملو لوکاکو، ادوارد بووه و پائولو دیبالا از دیگر نامزدهای دریافت جایزه بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم محسوب ‌شوند.

سردار آزمون در مسیر یک انتقال غیر منتظره

صفحه رسمی باشگاه رم از هواداران درخواست نموده که با مراجعه به سایت باشگاه در این رای گیری شرکت نمایید. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا آزمون می تواند در پایان رای گیری می تواند به عنوان بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم انتخاب خواهد شد یا خیر!

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *