بهترین بازیکن فصل استقلال

تیم استقلال تهران در این فصل با ناکامی در جدول سوم شد. آنها امید زیادی به قهرمانی در لیگ برتر امسال داشتند که بعد از بازی دربی با باخت در مقابل پرسپولیس نتوانسته بودند دیگر به ثبات برسند. انتخاب بهترین بازیکن در هر باشگاهی قطعا کار راحتی نیست. در ادامه با بهترین بازیکن فصل استقلال در سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن استقلال:

مهدی قائدی یکی از ستاره های تاثیرگذار و بازیکن مهم و کلیدی تیم استقلال در لیگ برتر بود. مهدی با تیم محبوب خودش نتوانست امسال هم قهرمان شود. آبی های پایتخت پارسال قهرمان لیگ شدند. او در تیم الاهلی امارات دوران پرفراز و نشیبی داشت و امسال نیز با استقلال نتوانست به جام قهرمانی برسد. آنها امید دارند که حداقل این طلسم در جام حذفی شکسته شود. به عقیده برخی از کارشناسان مهدی قائدی بهترین بازیکن فصل استقلال بود. اما او فقط سوپرجام را فتح نمود و هرگز موفقیتی در لیگ برتر کسب نکرد. بازیکنی که در زمان شفر قهرمان جام حذفی شد و البته در آن زمان به دلیل تصادف کمتر در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت.

بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن استقلال

سرمربی سابق استقلال آقای شفر برخلاف استراماچونی از مهدی قائدی به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه های پایانی استفاده می کرد. امسال قائدی در نیم فصل دوم بهتر از نیم فصل اول کار کرد و توانست بازی های خوبی از خودش به نمایش بگذارد. حتی او تا آستانه آقای گل شدن پیش رفت. اگر مهدی در باز با هوادار پنالتی می زد قطعا مشترکا با شهریار مغانلو آقای گل می شد. اما طلسم اصلی قایدی مربوط به قهرمانی در لیگ برتر است جایی که ستاره‌ای مثل بیرانوند یا بازیکنی مثل کمال کامیابی نیا تخصص عجیبی در آن دارند.

بهترین بازیکن فصل استقلال

بهترین بازیکن فصل استقلال

البته به عقیده برخی کارشناسان روزبه چشمی نیز یکی از موفق ترین بازیکنان استقلال بود. روزبه از دیرباز به عنوان بازیکن پست دفاع میانی قرار داشت. او از سرعت فوق العاده ای برخوردار است. چشمی در پست اصلی خودش بازی می کند و بسیار موثر عمل کرده است. روزبه بهترین بازیکن فصل استقلال تا اینجا بوده است. دلیل آن نیز هوشمندی ساپینتو در به کار گیری صحیح در پست مرتبط با او می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *