بهترین بازیکن فصل سپاهان

تیم سپاهان اصفهان برای قهرمان شدن در لیگ برتر فقط 1 امتیاز کم آورد. اصفهانی ها در این فصل بسیار عالی کار کردند و با بدشانسی در چند بازی آخر نتوانستند امتیاز کامل بدست آورند و از پرسپولیس جا ماندند. در این مطلب از سایت ورزشی تصمیم گرفته این به بررسی بهترین بازیکن فصل سپاهان بپردازیم.

 

بهترین بازیکنان فصل سپاهان در سال 1402

در این بخش به بررسی بهترین بازیکنان فصل می پردازیم. به ترتیب امید نور افکن جزو بهترین بازیکن سپاهان انتخاب شد. در ادامه بازیکنانی نظیر رامین رضاییان و شهریار مغانلو در جایگاه بعدی قرار گرفته اند.

 

امید نور افکن بهترین بازیکن فصل باشگاه سپاهان:

امید نور افکن بازیکن ملی پوش سپاهان اصفهان در این فصل جزو بهترین بازیکنان تیمش بود که در رقابت های لیگ برتر در موارد بسیاری به کمک مورایس و تیمش آمد. بعد از مساوی نا امید کننده سپاهان در مقابل ملوان او از داوری انتقاد شدیدی کرد و ادعا کرد داوری ها در چند سال اخیر فقط به نفع پرسپولیس بود. به همین خاطر باشگاه قرمزهای پایتخت نیز از به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد. نورافکن از جمله بازیکنانی بود که در گل های زیاد سپاهان تاثیر مستقیم داشت.

بهترین بازیکن فصل سپاهان

امید به عنوان بهترین بازیکن فصل ، به دلیل تداوم در حفظ کیفیت فنی و تاثیرگذاری اش در بیش از 15 امتیاز توانست به سپاهان کمک نماید. او بهترین بازیکن لیگ برتر 22 انتخاب شد. امید در سیستم های 4-3-3 ژوزه مورایس به عنوان بال چپ، بال راست، هافبک میانی، هافبک هجومی، مهاجم کاذب و حتی دفاع چپ بازی کرد. او موفق شد هفت بار دروازه حریف ها را بازگشایی نماید. نورافکن سه پاس گل داد و دو پنالتی برای تیمش گرفت. آماری که در کنار بازی خوبش در جریان فصل توانست فوق العاده باشد. امید 29 بار در زمین مسابقه حضور یافت. از نظر تعداد گل نیز، با وجود این‌که بیش از ۲۰ بازی در پست‌های دفاعی بازی کرده بود، دومین گل‌زن برتر تیمش شد.

 

رامین رضاییان

بهترین بازیکن دیگر فصل سپاهانی ها قطعا رامین رضاییان است که توانست در تیمش عملکردی بهتر از همتای خود داشته باشد. رضاییان با 3 گل و 3 پاس گل به همراه شهریار موثرترین بازیکن سپاهان در این فصل بودند. فوتبالیستی که در ارسال پاس های کلیدی رتبه اول و در شوت در داخل چارچوب نیز جایگاه دوم را دارد که برای یک دافع راست آمار فوق العاده خوبی است.

بهترین بازیکن فصل سپاهان

شهریار مغانلو

شهریار نیز آمارهای شبیه به رامین رضاییان دارد و توانس در خط حمله سپاهان عملکرد موفقی داشته باشد تا پرسپولیسی های سابق در سپاهان کولاک نمایند. مغانلو علاوه بر زدن گل های زیاد در جایگاه آقای گل ظاهر شد. همچنین توانست به سپاهان کمک کند در کورس قهرمانی قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *