اشتباه بزرگ یک پرسپولیسی در شب دربی

علی نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعضی مواقع حرکت هایی انجام می دهد که باعث نابودی تیم می شود. در بازی دربی 102 نیز با یک بی احتیاطی پیروزی شیرین پرسپولیس را در لحظات پایانی تلخ کرد. نعمتی در لحظات پایانی مسابقه با یک خطا باعث پنالتی در محوطه جریمه شد و گل تساوی استقلالی ها به ثمر رسید. در ادامه سایت ورزشی با اشتباه بزرگ یک پرسپولیسی در شب دربی همراه شوید.

 

اشتباه بزرگ یک پرسپولیسی در شب دربی

به گزارش سایت ورزی، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در بازی دیشب فاصله زیادی تا برد شیرین نداشت. اما در لحظات آخر یک پنالتی به نفع استقلالی ها کار را خراب کرد. علی نعمتی در محوطه جریمه یک خطای پنالتی داد و کوین یامگا آن را وارد دروازه علی بیرو کرد. این مسابقه حساس با تساوی 1-1 به پایان رسید. پرسپولیس شانس زیادی برای کسب پیروزی در این دیدار داشت. اما در نهایت این فرصت جذاب و دوست داشتنی برای یاران یحیی گرفته شد. دو تیم در نهایت به نتیجه تساوی در بین هواداران پرشور آزادی رضایت داده بودند. در این مسابقه نخستین بار در طول دوران دربی از کمک داور ویدیویی استفاده شد. وار یا کمک داور ویدیویی بلای جان علی نعمتی و پرسپولیس شد و با یک پنالتی نقشه گل محمدی را خراب کرد.

اشتباه بزرگ یک پرسپولیسی در شب دربی

هواداران پرسپولیس عملکرد نعمتی را ضعیف دانستند و او را مقصر باخت به استقلال دانستند. مدافع بی احتیاط پرسپولیس در شرایطی که می دانست فضای استادیوم بر علیه تیمش است. هر برخوردی احتمال پنالتی برای حریف را داشت. برای متوقف کردن آرش رضاوند بی احتیاطی کرد و با تکل بد موقع باعث یک گل تساوی شد. دقیقه هایی قبل نیز علی نعمتی با پیمان بابایی درگیری هایی داشت. او اجازه نزدیک شدن به دروازه پرسپولیس را به بازیکن استقلال نداد. اما با توجه به فضای موجود احتمال پنالتی گرفتن علیه پرسپولیس و در شرایطی که آنقدر هم نیازی به درگیری مستقیم نبود. علی آقای نعمتی پنالتی را داد و اجازه نداد پرسپولیس از دربی برای سومین بار پیاپی پیروز بیرون بیاید.

نامه جنجالی پرسپولیس در مورد VAR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *