ترکیب احتمالی استقلال برای فتح فولاد آره‌نا

تیم استقلال تهران در دیدار امروز با کمی تغییرات نسبت به بازی قبلی مقابل فولاد قرار می گیرد. استقلال که این فصل با عملکرد درخشان جواد نکونام به دنبال کسب قهرمانی در لیگ برتر است. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب احتمالی استقلال برای فتح فولاد آره‌نا همراه شوید.

 

ترکیب احتمالی استقلال برای فتح فولاد آره‌نا

به گزارش سایت ورزشی، در مهم ترین مسابقه هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر، استقلال تهران در ورزشگاه فولاد آره نا میهمان شاگردان خوان ایگناسیو مارتینز می باشد. شاگردان جواد نکونام برای حفظ صدرنشینی و کسب روحیه بالا قبل از مسابقه دربی، به دنبال پیروزی در این مسابقه هستند. جواد نکونام در این فصل نشان داده که برای هر بازی سوپرایز خاصی دارد. احتمال دارد که تیمش را برای بازی امروز با دو تغییر روانه میدان نماید و شاید از همان ترکیب دیدار قبل مقابل ذوب آهن استفاده کند و با فرض تغییرات، ترکیب احتمالی استقلال را مرور می کنیم:

بهترین گلزن باشگاه فوتبال استقلال تهران

ترکیب احتمالی استقلال برای فتح فولاد آره‌نا

کاپیتان استقلال تهران ماموریت سختی در اهواز داشته و دنبال کلین شیت می باشد. سید حسین حسینی قصد دارد از آخرین فرصت های خود قبل از آغاز جام ملت ها نهایت بهره را ببرد تا شانس حضور در ترکیب تیم ملی را بدست آورد.

مصدومیت مرادمند باعث شده تا دست نکونام در خط دفاعی بسته باشد و او مجبور شده که روزبه چشمی را در این پست قرار دهد. آرمین سهرابیان نیز بهترین زمان به ترکیب تیم بازگشت و در کنار ایمان سلیمی مثلث خط دفاعی را تشکیل می دهد. احتمال دارد یکی از تغییرات تیم استقلال نیز حضور جعفر سلمانی در سمت چپ باشد تا او جانشین جلالی شود. در سمت راست نیز کوین یامگا به مانند سایر مسابقات بازی کند. هر چند حامدی فر در بازی قبل برای آبی ها به میدان می رود. حتی این احتمال وجود دارد که قبل از دربی پایتخت سعید مهری به جمع نفرات اصلی بازگردد. مهدی مهدی پور و آرش رضاوند دیگر نفرات میانی تیم هستند.

ترکیب احتمالی استقلال برای فتح فولاد آره‌نا

خط حمله استقلال به مانند سایر بازی‌ها از زوج مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو تشکیل می‌شود و آنها امید اصلی گلزنی تیم نکونام در بازی امروز هستند.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با فولاد:

سیدحسین حسینی – روزبه چشمی – آرمین سهرابیان – ایمان سلیمی – جعفر سلمانی – کوین یامگا – سعید مهری – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – مهرداد محمدی – گوستاوو بلانکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *