اولین خرید استقلال تهران

استقلال تهران فاتح جام قهرمانی لیگ بیست و یکم در امسال بدشانسی زیاد آورد و با اینکه از کورس قهرمانی عقب افتاد اما در روزهای پایانی مسابقات را پرگل به اتمام رساند. قطعا امیر حسین حسین زاده از جمله مهره های تاثیرگذار تیم به حساب می آید. در ادامه سایت ورزشی با اولین خرید استقلال تهران همراه ما باشید.

اولین خرید استقلال تهران

اولین خرید استقلال تهران

استقلال تهران به فکر جذب بازیکنان حرفه ای و عالی در نقل و انتقالات تابستانی 1402 است. حسین زاده سال قبل از استقلال به یک تیم بلژیکی رفت. البته حضورش در این کشور موفقیت آمیز نبود و جام جهانی را از دست داد. احتمالا نخستین خرید استقلال امیر حسین است که مذاکرات باشگاه آبی ها با شارلروا به زودی شروع می شود. برخی از افراد مجموعه استقلال اعتقاد دارند که اگر کادر فنی به طور جدی روی این بازیکن تمرکز داشته باشد. می تواند از بلژیکی ها قرضی یک فصل حسین زاده را در اختیار بگیرد. مهدی قائدی و محبی هردو بازیکنان قرضی هستند که در پایان فصل باید به تیم های خودشان بازگردند. استقلال می خواهد جایگزینی برای این دو نفر در باشگاه داشته باشد.

اولین خرید استقلال تهران

اولین خرید استقلال برای فصل بعد

استقلال با ناکامی هردو جام را در فوتبال ایران از دست داد و حتی دستش از جام سوم یعنی سوپر جام نیز کوتاه ماند. هئیت مدیره استقلال به فکر جذب بازیکنان قدرتمند است. استقلال در سال قبل توانست قهرمان لیگ برتر شود. این بازیکن زیر ذره بین مدیرعامل قرار گرفت. که می تواند روزهای درخشانی را در تیم مد نظرش داشته باشد. فصل نقل و انتقالات تابستان آغاز شد. در این مدت آبی ها فرصت دارند تا بازیکنانی که مد نظر سرمربی شان است را مذاکره و خریداری نمایند. به نظر شما آیا استقلال می تواند در این فصل فوتبالیست های خوبی را بدست بیاورد و یک تیم حرفه ای ببندد. در ادامه نظرات و دیدگاه تان را بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *