اولین خرید پرسپولیس تهران

تیم پرسپولیس تهران بعد از کسب عنوان های قهرمانی یکی پس از دیگری به دنبال خرید بازیکنان جدید برای تیمش در نقل و انتقالات تابستانی است. ظاهرا باشگاه پرسپولیس دنبال جذب دو بازیکن از تیم گل گهر است. در ادامه سایت ورزشی با اولین خرید پرسپولیس تهران همراه ما باشید.

 

خرید دو بازیکن از گل گهر سیرجان:

محمد خدا بنده لو نیز از جمله بازیکنانی بود که قبلا با مدیران پرسپولیس صحبت هایی انجام داد اما توافق حاصل نشد. اما به دلیل مسائل و اختلافات مالی و عدم توافق با مدیر برنامه ها به گل گهر پیوست. حالا زیر ذره بین پرسپولیسی ها قرار گرفت. علی علیزاده بازیکن دیگر گل گهر بعد از سه فصل قراردادش تمام شده است. این بازیکن احمالا به جای کمال کامیابی نیا قرار خواهد گرفت. هیچ واکنشی نسبت به اخبار منتشر شده از سوی مدیران پرسپولیس اعلام نشده است.

پرسپولیس تهران

اولین خرید پرسپولیس تهران

خبرهایی جدیدی از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد که در صورت جدایی یحیی گل محمدی ، اولین خرید پرسپولیس این ستاره ملی پوش می باشد. این بازیکن اهل ساری به گونه ای صحبت کرد که می خواهد به باشگاه بازگردد اما بدون حضور یحیی گل محمدی. رامین دوران عجیبی را در پرسپولیس سپری کرد و در یک انتقال جنجالی با هدف قهرمانی به سپاهان رفت و در این کار نیز موفق نبود.

پرسپولیس تهران

البته سپاهانی ها علاقه مند هستند که رامین در اصفهان باقی بماند. رامین رضاییان در پایان آخرین بازی لیگ طوری صحبت کرد که انگار قصدش خداحافظی از سپاهان است. شاید رامین رضاییان در صورت جدا شدن گل محمدی سرمربی از این تیم، اولین خرید های باشگاه در نقل و انتقالات پرسپولیس در فصل تابستان لقب بگیرد. شاید حتی یکی از اعضای هئیت مدیره باشگاه نیز راضی به جدایی رامین نباشد. احتمالا به او راهنمایی کردند که سریعا تصمیم نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *