بازیکن سابق پرسپولیس همدست سرمربی استقلالی شد

عضو جدید کادر فنی تیم فوتبال نساجی مازندران بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه نساجی مشخص شده است. بازیکن سابق پرسپولیس در این تیم حضور یافته تا همدست سرمربی استقلالی شود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. بازیکن سابق پرسپولیس همدست سرمربی استقلالی شد.

 

بازیکن سابق پرسپولیس همدست سرمربی استقلالی شد

بعد از برگزاری نشست هیات مدیره باشگاه و معرفی 2 شخص از مربیان مد نظر سرمربی برای اضافه شدن به کادر فنی بعد از تایید اعضای هیات مدیره، وحید رضایی به جمع نفرات کادر فنی تیم نساجی قائمشهر اضافه شده است. رضایی دارای مدرک مربیگری درجه A آسیا است. و سابقه کار به عنوان دستیار اصغر شرفی در برق شیراز، یحیی گل محمدی در اکسین البرز و همچنین امید نمازی در ذوب آهن اصفهان را دارا است. مربی که در فصل های اخیر در قامت سرمربیگری تیم مس شهر بابک حضور داشت. و این باشگاه را از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول هدایت نموده است. و فصل قبل نیز با این تیم در جایگاه ششم جدول لیگ دسته اول حضور یافت.

وی به عنوان بازیکن ساب قه حضور در تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز، پگاه گیلان، ذوب‌آهن اصفهان، پرسپولیس، استقلال و… را دارد. ایشان قطعا با این کارنامه درخشان می تواند تیم نساجی را با کمک سرمربی تیم سید مهدی رحمتی بازیکن سابق استقلالی ها به روزهای خوب برگرداند. نساجی در این فصل علاوه بر بازی های لیگ برتر باید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز شرکت نماید. که تا اینجا عملکرد چندان درخشانی را نداشته است. باید ببینیم که با حضور یک همدست خوب نظیر رضایی آیا قائمشهری ها می توانند به دور بعدی آسیا صعود کنند. نساجی جزو تیم های قدیمی و قدرتمند لیگ برتری است. امسال نیز تا اینجای کار با 6 امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول قرار دارد.

هدیه بزرگ باشگاه نساجی به نیمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *