علت برکناری آرش برهانی چیست؟

یکی از بازیکنان قدیمی و حرفه ای فوتبال استقلال قطعا آرش برهانی است. برهانی مدیر آکادمی فوتبال استقلال بود که از سمت خودش برکنار شده است. علت برکناری برهانی هنوز به طور کامل مشخص نیست. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

علت برکناری آرش برهانی چیست؟

چرا آرش برهانی برکنار شد؟

سرپرست باشگاه استقلال امروز اعلام کرد که برکناری آرش برهانی از آکادمی باشگاه ارتباطی با مصاحبه اش بر علیه مشکلات تیم نداشته است. در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال تصمیم های مهمی اتخاذ شده است. در این جلسه برخی مدیران برکنار شدند. یکی از مهم ترین تغییرات به آکادمی باشگاه آبی ها برگشت.

 

علت برکناری آرش برهانی چیست؟

علت برکناری آرش برهانی چیست؟

آرش برهانی از جمله افرادی بود که در زمان مدیریت سردار آجورلو به عنوان مدیر آکادمی فعالیت می نمود. او رسما امروز از سمت خودش برکنار شد و جای خودش را به اصغر حاجیلو داد. اتفاقی که از صبح امروز در رسانه ها مطرح شده که علت برکناری برهانی به دلیل مصاحبه تند علیه مدیریت باشگاه بود و در آن مصاحبه انتقادهایی را بر زبان آورد. حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال کاملا این موضوع را رد نمود و گفت به مصاحبه اش مربوط نمی شود.

اخبار ورزشی را در سایت ما بخوانید.

کریمی درباره علت برکناری آرش برهانی گفت: برکناری ایشان تصمیم هیئت مدیره استقلال بود و من فقط یک رای در آن داشتم! او در ادامه گفت برکنار شدن آرش هیچ ربطی به مسائل اخیر و مصاحبه اش نداشت. آقای حاجیلو هم پیشنهاد هیات مدیره بود که به اتفاق آرا به عنوان رئیس آکادمی انتخاب شد. ایشان در گذشته هم در این سمت حضور داشته و از تجربه کافی برخوردار است. به نظر شما آیا مصاحبه اخیر آرش برهانی بر علیه تیم استقلال می تواند باعث برکنار شدنش بوده باشد؟ لطفا در ادامه نظرات و دیدگاه های تان را در این زمینه در بخش کامنت ها درج نمایید و نظر خود را بیان فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *