مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلباء به شدت نسبت به تصمیم داوران مسابقه با الوصل اعتراض داشت. در نهایت با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد. در ادامه سایت ورزشی با مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور همراه شوید.

 

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

به گزارش سایت ورزشی، برگشتن فرهاد مجیدی به استادیوم خاطره انگیز زعبیل الوصل، با یک جنجال وحشتناک همراه شد. این مسابقه با نتیجه 2-1 به سود میزبان به اتمام رسید. کلباء در این دیدار نتوانسته بود در مقابل تیم صدرنشین قدرتمند لیگ امارات امتیازی کسب نماید و دست خالی زمین مسابقه را ترک نمود. بعد از سوت پایان مسابقه، نیمکت کلباء دو تلفت داد و فرهاد مجیدی و دستیارش میگوئل تکسیرا با کارت قرمز داور مکزیکی اخراج شدند.

بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

اتفاقی که بعد از اعتراض شدید مربیان کلباأ به داور مسابقه اتفاق افتاد و حتی پای پلیس نیز به زمین مسابقه باز شد. داستان اعتراض فرهاد مجیدی به داوری از وقت های تلف شده نیمه اول شروع شد. در بخشی که مهدی قائدی وارد محوطه جریمه شد و زانوی پای راست سفیان بوفتینی به پشت پای چپ قایدی برخورد نمود و باعث سرنگون شدن ایشان شد. سزار راموس داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشته است.

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

صحنه دوم مسابقه نیز از دقیقه 60 اتفاق افتاد. بعد از یک اشتباه در خط دفاعی الوصل، الکساندرو وومبرگر در یک موقعیت تک به تک به دروازه الوصل قرار گرفت. سفیان بوفیتینی مداقع مراکشی بازهم در ماجرا قرار گرفت و با تکل مهاجم کلباء را سرنگون نمود و داور یک کارت زرد بیشتر به این بازیکن نداد. با توجه به اینکه لوئیس سانتاندر کمک داور ویدیویی از سزار راموس داور مکزیکی خواست تا صحنه را بازبینی کرده و احتمال کارت قرمز در این صحنه وجود دارد. اما قاضی میدان با مرور صحنه تصمیم خود را تغییر نداد و به همان کارت زرد بسنده کرد. این باعث اعتراض نیمکت تیم فرهاد مجیدی شد.

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

اتفاقات پایان بازی الوصل و اتحاد کلباء

اما اتفاقات در دقیقه های پایانی بازی رخ داد. در جایی که داور مسابقه اجازه تعویض تیم کلباء را نداد و کمک داور ویدیویی بازی را برای بررسی صحنه سرنگون شدن بازیکن کلباء در محوطه جریمه الوصل متوقف کرده بود. با این وجود زمان زیادی اتلاف شد و در نهایت خطای پنالتی نیز تشخیص داده نشد و سرانجام تعویض های کلباء انجام گرفت. در زمان های تلق ده یکی از مدافعان الوصل اخراج شد و چند بار نیز بازی از جریان افتاد. اما داور تنها 5 دقیقه زمان تلف شده اعلام کرد.

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

در همین مدت بود که باز یاز جریان افتاد و در نهایت بعد از سپری شدن 97 دقیقه داور به نشانه پایان مسابقه در سوت خودش دمید. در این صحنه اعتراضات نیمکت کلباء بالا گرفت و میگوئل تکسیرا خود را به داور مسابقه رساند. سزار راموس نیز فورا دستیار مجیدی را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کرد. در این لحظه فرهاد خودش را به ایشان رساند و با داور صحبت نمود.

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

فرهاد مجیدی عصبانی در کنار داور

در این لحظات بود که نیمکت تیم اتحاد کلباء دار را احاطه کردند و همه با نشان دادن ساعت و زمان به اعلام تایم کافی برای وقت های تلفن شده از سمت داور مسابقه اعتراض داشتند. مجیدی نیز فاصله خود را با داور کم کرد و اعتقاد داشت که علاوه بر خطای پنالتی بر روی قائدی، داور در اعلام دقیق وقت های اضافه نیز دچار اشتباه شد. سپس کارگردان مسابقه عکس هایی از بازیکنان الوصل نشان داد.

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

که ناگهان در بازگشت به مکانی از زمین که داور مسابقه حضور داشت و یک کارت قرمز را به مجیدی نشان داد و این موضوع خشم سرمربی ایرانی اتحاد را افزایش داد. در این لحظات افراد نزدیک تلاش کردند تا مجیدی را از کنار داور مسابقه دور نمایند. پلیس حاضر در استادیوم نیز سریعا خود را به محل درگیری رساند تا طرفین را از هم جدا نماید. در نهایت در شرایطی که مجیدی و دیگر اعضای نیمکت کلباء به داوری معترض بودند، سپس مسابقه پایان یافت.

مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور مداخله پلیس در درگیری مجیدی و داور

mohamadnd
18 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *