احتمال انتقال یک پرسپولیسی به سپاهان

گئورگی گولسیانی مدافع پرسپولیس بعد از دربی صحبت هایی در میکسدزون ورزشگاه آزادی انجام داد و ظاهرا هشداری برای تیم قرمزهای پایتخت بود. در ادامه سایت ورزشی با احتمال انتقال یک پرسپولیسی به سپاهان همراه شوید.

 

احتمال انتقال یک پرسپولیسی به سپاهان

به گزاش سایت ورزشی، فصل برای دو تیم سپاهان و پرسپولیس به طرز متفاوتی شروع شد. گل محمدی با جذب بازیکنان مد نظرش در خط دفاعی نظیر گولسیانی و کنعانی زادگان و علیرضا بیرانوند در دروازه بان شرایط را برای تیمش در مسابقات آماده کند. البته شرایط در خط هجومی پرسپولیس کاملا متفاوت تر بود. سپاهان نیز در حالی پا به مسابقات گذاشت که چند مهاجم تراز اول جذب کرد. شرایط خط دفاعی برای مواریش اما خوب پیش نرفت. محمد نژاد مهدی در تابستان به مس رفت تا خط دفاعی زردپوشان اصفهانی به محمد دانشگر، نیلسون جونیور و سیاوش یزدانی سپرده شود. بازیکنانی که فصل قبل هم در تیم حضور داشتند و نقص های خط دفاعی سپاهان با وجود آنها آشکار بود.

عجیب‌ترین عکس دربی جنجالی!

به همین منظور سرمربیان دو تیم در نشست های خبری به این موضوع اذعان کرده بودند. مثلا گل محمدی گفت که در خط هجومی مشکل دارد و مورایس نیز از خط دفاعی سپاهان می نالید. در چند هفته آینده پنجره نقل و انتقالات برای تقویت تیم ها در نیمه دوم فصل شروع می شود. پرسپولیس به دنبال تقویت خط حمله خودمی باشد. سپاهان نیز برای جذب بازیکن در خط دفاعی اقدام می کند. البته خبر بد برای قرمزها این بود که پور علی گنجی در تیم ملی با پارگی رباط صلیبی روبرو شد. و قدرت آنها در فاز دفاعی به طور قابل ملاحضه ای کم شده است. در بخش هجومی نیز با مصدومیت یاسین سلمانی خبر تلخ تر برای گل محمدی به وجود آمده است.

احتمال انتقال یک پرسپولیسی به سپاهان

خبرهای تلخ از میکسدزون ورزشگاه آزادی

اما خبرهایی از میکسدزون ورزشگاه آزادی بعد از دربی 102 به بیرون درز کرد. و حرف هایی رد و بدل شده که به شرایط پرسپولیس و سپاهان اشاره دارد. چند وقت پیش خبری مبنی بر اخطار گئورگی گولسیانی به مدیران باشگاه پرسپولیس مبنی بر پرداخت نشدن بدهی هایش بعد از پنالتی از دست رفته اش در مقابل الدحیل داد. این خبر باعث شد تا بازیکن گرجستانی بیشتر مورد انتقاد و هجمه هواداران قرار بگیرد. گئورگی در گفتگو با دوستان نزدیکش در ایران اعلام نمود که در فصل جاری هیچ دریافتی از پرسپولیس نداشت. این شرایط برای بازیکنی که سه فصل متوالی در باشگاه سپاهان که منظم ترین باشگاه ایرانی برای مراودات مالی برای بازیکنان است چندان قابل پذیرش نیست.

احتمال انتقال یک پرسپولیسی به سپاهان

در ورزشگاه آزادی از گولسیانی درباره احتمالی جدایی از پرسپولیس در پنجره زمستانی به دلیل مشکلات مالی سوال شد و در ادامه گفت: «در هر حال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد؛ اما من تمام توانم را برای پرسپولیس می‌گذارم و مسئولیت‌پذیری کاملی برای تیم دارم. من تمام جانم را برای تیم می‌گذارم اما در کنار تمام این موارد، خانواده من به دستمزدم نیاز دارند. نمی‌شود که من مجانی کار کنم. »

گولسیانی با دقت و آرامش خاصی پس از پایان دربی در میکسدزون حاضر شده بود. و همین متانت او به ما این فرصت را داد. تا با صراحت درباره احتمال بازگشت او به سپاهان هم بپرسیم. اما وقتی پاسخ او جالب توجه‌تر می‌شود که او این امکان را رد نکرد: «من الآن فقط می‌توانم در مورد تیمم صحبت کنم. من عضوی از پرسپولیس هستم و پرسپولیس قلب من است. همه چیز ممکن است و حتی ممکن است من فردا فوتبال را کنار بگذارم. فوتبال ورزشی است که شما نمی‌دانید فردا چه اتفاقی ممکن است برایتان رخ دهد.»

 

آیا گولسیانی مورد توجه مورایس است؟

مورایس از همین حالا به طور جدی گزینه های تقویت تیمش را در قلب خط دفاعی در پنجره زمستانی به طور جزئی زیر نظر گرفته است. اگر شرایط بازگشت گولسیانی به سپاهان فراهم شود. این انتقال احتمالا می تواند ایده آل ترین خرید برای سرمربی پرتغالی سپاهان باشد. چراکه گئورگی از لیگ نوزدهم تا 21 در سپاهان بازی کرده و به شرایط باشگاه اصفهانی آگاه است. گولسیانی از آماده ترین بازیکنان در لیگ است که در 32 سالگی به تیم ملی گرجستان راه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *