عجیب‌ترین عکس اسکوچیچ در ایران

دراگان اسکوچیچ یکی از مربیان با اخلاق فوتبال ایران بود. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در دوران حضور خودش در ایران بارها مورد انتقاد قرار گرفت. او خاطرات نامطلوب زیادی از آن دوران دارد. در ادامه سایت ورزشی با عجیب‌ترین عکس اسکوچیچ در ایران همراه شوید.

 

عجیب‌ترین عکس اسکوچیچ در ایران

به گزارش سایت ورزشی، دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران در دورانی که هدایت تیم ملی را برعهده داشت، بسیاری از مسابقات فوتبال باشگاهی را در ورزشگاه های مختلف کشور تماشا می کرد. یکی از دفعات حضورش در ورزشگاه شهدای شهر قدس بود. جایی که بازی پیکان و استقلال را از نزدیک دنبال می کرد. تصویر این سرمربی کروات جلوی دیوار مخروبه ورزشگاه حسابی جلب توجه می کرد. زمانی که این تصویر از سرمربی تیم ملی جلوی دیوار خرابه ورزشگاه شهر قدس انتشار پیدا کرد. با توجه به اینکه این سرمربی در دوران حضورش در ایران زیاد محبوب نشد. در آن زمان نیز مورد تمسخر بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی قرار گرفت. چیزی که زیاد قابل نقد کردن بود شرایط عجیب زیرساخت های ورزشگاهی در شهر قدس تهران بود که باعث شد انتقادها نسبت به آن زیاد شود و همه متوجه مسئولین ذی ربط گردد.

اسکوچیچ در یک قدمی پرتغال!

با گذشت زمان از تاریخ گرفتن عکس جنجالی اسکوچیچ در شهر قدس، و حالا که ایشان سرمربی تیم ملی نیست. و با این وجود در این مدت پیشنهادهایی نیز از برخی تیم های باشگاهی دریافت کرد. اما زیاد علاقه ای به حضور در فوتبال ایران ندارد و بعد از بی مهری نسبت به او که تیم ملی فوتبال کشورمان را به جام جهانی برد و در اوج بی معرفتی کنار گذاشته شد. حالا او در تیم های پایه کرواسی فعالتی می کند. با همه این احوال باید دید که اسکوچیچ روزی به ایران و خاطراتش برمی‌گردد یا اینکه ترجیحش کار کردن در کشور خود و خارج از ایران است.

mohamadnd
23 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *