مهدی طارمی پیشنهاد الهلال را رد کرد

مهدی طارمی پیشنهاد الهلال را رد کرد ، یکی از بازیکنان بی نظیر و گلزن باشگاه پورتو قطعا مهاجم ایرانی اش می باشد. خبرهایی در چند روز پیش مبنی بر  احتمال حضور مهدی طارمی در الهلال عربستان مطرح شد. اما این پیشنهاد توسط مهاجم ایرانی رد شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد الهلال عربستان به مهدی طارمی:

باشگاه های عربستان سعودی با ثروت فراوان همیشه به دنبال جاه طلبی های زیاد هستند. ظاهرا مسئولان سعودی به دنبال میزبانی جام جهانی در 2030 هستند و به همین دلیل پیشرفت زیادی را در لیگ خود می خواهند. با آمدن کریس رونالدو به باشگاه النصر ، جاه طلبی آنها کاهش پیدا نکرد. و آنها حتی به مسی ، بنزما و مودریچ و راموس نیز پیشنهاداتی داده بودند. البته هیچکدام از این نفرات فعلا این پیشنهاد را نپذیرفتند. حالا در چند روز اخیر نام مهاجم ایرانی پورتو نیز مطرح شده که به دلیل عملکرد خوبش در این فصل مورد توجه عربستانی ها قرار گرفته است.

پیشنهاد الهلال عربستان به مهدی طارمی

سایت پرتغالی torcedores.com گزارش داد که به بازیکن 30 ساله پورتو یعنی مهدی طارمی از الهلال پیشنهاد شده است. و رایزنی هایی نیز در این زمینه در حال انجام است. بر اساس پایگاه خبری توتو مرکاتو ایتالیا ، الهلال در پنجره نقل و انتقالات به دنبال جذب مهاجم ایرانی است. آنها قصد دارند یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای مدت سه سال به مهدی دهند. روزنامه «اُ ژوگو» اذعان داشت که مهدی طارمی علاقه ای به حضور در لیگ عربستان ندارد و ترجیح می دهد فوتبال خود را در قاره سبز ادامه دهد. مهدی بیشتر ترجیح می دهد در لیگ های معتبر اروپایی نظیر انگلیس ، ایتالیا و اسپانیا حضور پیدا کند.

 

چرا مهدی طارمی پیشنهاد سعودی ها را رد کرد؟

روزنامه اُ ژوگو بیان داشت طارمی علاقه ای برای رفتن به لیگ عربستان سعودی ندارد و بیشترین تمرکز خود را بر روی فوتبال اروپا می گذارد. یکی از علل های اصلی رد پیشنهاد عربستانی ها توسط مهدی طارمی این است که او همچنان به فوتبالش به عنوان پروژه ورزشی نگاه می کند و اصلا از جنبه مالی پیشنهادات را بررسی نمی کند.

چرا مهدی طارمی پیشنهاد سعودی ها را رد کرد؟

مهاجم 30 ساله تیم ملی فوتبال ایران عملکرد بی نظیری در تیم کونسیسائو دارد و حتی با حضور در لیگ های خاورمیانه و عربی قطعا حقوق بالاتری نسبت به بازی های لیگ اروپایی دارد. اما فعلا او به دوران حرفه ای و سطح بالای خودش فکر می کند. اولویت اصلی مهدی احتمالا حضور در بازی های معتبر اروپایی می باشد و این یکی از علت های اصلی رد کردن پیشنهادات عربستانی ها می باشد. با توجه به پیشنهادات قابل توجهی که به این بازیکن ایرانی شده است. مهدی اما همچنان علاقه دارد در پرتغال در کنار سرمربی خودش قرار بگیرد. طارمی در فصل قبل در 42 بازی در پورتو مسابقه داد و 23 گل و 12 پاس گل داد و آمار خیره کننده ای از خودش بر جای گذاشت.

 

ابطال ویزای عربستان طارمی توسط کونسیسائو

 

مهدی طارمی پیشنهاد الهلال را رد کرد

مهدی طارمی پیشنهاد الهلال را رد کرد

مهدی در این فصل پیشنهادات خودش را برای حضور در بهترین باشگاه بررسی می کند. همانطور که می دانید در تابستان آینده قرارداد طارمی در پورتو به اتمام می رسد. او به طور زیرکانه پیشنهاد الهلال را رد کرد و فعلا علاقه دارد در پورتو باقی بماند. سرخیو کونسیسائو سرمربی تیمش نیز به مهدی علاقه زیادی دارد. او می خواهد برای فصل های بعد مهدی را نگه دارد. اما طارمی سعی می کند به دنبال یک پیشنهاد جذاب و بزرگ از باشگاه های مطرح باشد.

مهدی طارمی پیشنهاد الهلال را رد کرد

اگر یک باشگاه خوب همانند آث میلان ، آس رم یا آرسنال به او پیشنهاد مبلغ خوب دهد. قطعا می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی چنین تیم هایی شود. تیم پورتو نیز اگر ببیند مبلغ هنگفتی بابت فروش این بازیکن ایرانی بدست می آورد. قطعا در فصل آینده به جای حضور در باشگاه عربستانی ، در یکی از لیگ های معتبر اروپایی مطرح قرار خواهد گرفت. نظر شما چیست؟ آیا مهدی در پورتو باقی می ماند؟ یا به یک تیم معروف می رود؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
15 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *