تهدید به قتل خانواده مدیر پرسپولیسی

یکی از چهره های فعال در صفحه اینستاگرام این روزها مربوط به مدیر روابط عمومی پرسپولیس آقای مصطفی لشگری است. لشگری یکی از چهره های مطرح این روزها در پرسپولیس تبدیل شده است. در ادامه سایت ورزشی با تهدید به قتل خانواده مدیر پرسپولیسی همراه شوید.

 

تهدید به قتل خانواده مدیر پرسپولیسی

به گزارش سایت ورزشی، در روزهای قبل یک مناقشه بحث برانگیز موضوعات بین استقلالی ها و پرسپولیسی ها به وجود آمد. حتی مدیران و مربیان و کارمندان روابط عمومی دو باشگاه نیز به این ماجرا وارد شده اند. حالا در جدیدترین مورد نیز مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس با انتشار یک استوری پرده از پیام تهدید آمیز یکی از طرفداران فوتبال را داد. قطعا این تهدید از لحاظ جوانمردانگی و ورزشی کاملا تضاد دارد و در فوتبالی که همه به صورت دوستانه ورزش می کنند تا علاقه مندان ایرانی را در این روزهای سخت اقتصادی کنار هم بنشاند، این گونه تهدیدها کار بسیار زشت و ناپسندی است.

تهدید به قتل خانواده مدیر پرسپولیسی

در یک استوری که آقای لشگری منتشر کرد، بخش توهین و شماره تلفن شخص نیز مخدوش شده است. کاربری یک پیام تهدید آمیز و عجیبی را برای ایشان ارسال نموده است. روابط عمومی پرسپولیس تهران نیز این موضوع را با تیتر «بدون شرح» در استوری خود قرار داده است. ظاهرا این مسئله های اتفاق افتاده در روزهای اخیر باعث شد. تا حملات زیادی به صفحات مسئولان باشگاه های سرخابی انجام بگیرد. البته دیگر همه ما به این گونه موارد عادت کرده ایم و در فوتبال ایران چنین مواردی رخ می دهد و طبیعی است. البته به نظر می‌رسد این موضوع به بخش حقوقی پرسپولیس هم ارجاع داده شده و با وجود ابراز پشیمانی این فرد، باشگاه پرسپولیس قصد دارد به دلیل تهدید از او در دادگاه کیفری شکایت کند. به نظر شما آیا چنین تهدیدهایی کار درستی است که نسبت به مسئولان ورزش دو تیم انجام می گیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *