وحید امیری جام ملت‌های آسیا را از دست داد

وحید امیری ستاره تیم های پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران به دلیل پارگی کشاله ران جام ملت های آسیا را در سال 2024 از دست داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. وحید امیری جام ملت‌های آسیا را از دست داد.

 

وحید امیری جام ملت‌های آسیا را از دست داد

به گزارش سایت ورزشی، وحید امیری بازیکن تکنیکی و گلزن تیم ملی ایران و کاپیتان پرسپولیس که سابقه بازی در رقابت های جام جهانی را در کارنامه اش دارد. در این فصل در اغلب بازی های لیگ و آسیایی برای پرسپولیس با مصدومیت روبرو بوده است. حالا با یک خبر تلخ از این بازیکن در خدمت شما طرفداران فوتبال هستیم. امیری که در بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان بعد از مدت ها به میادین فوتبال بازگشت و در همان بازی نیز به شدت از ناحیه همسترینگ آسیب دید. حالا به دلیل پاره شدن کشاله بازی های تیم خودش را از دست داده است. او در روزها و هفته های قبل با فیزیوتراپ تیم ملی تمرینات اختصاصی انجام داد. حتی خبرهایی به بیرون درز کرده بود که او زودتر از موعد مقرر به تمرینات باشگاهی باز خواهد گشت. اما در نهایت نتوانست کار خودش را انجام دهد.

 

اعزام وحید امیری برای اقدامات پاراکلینیکی

وحید امیری جام ملت‌های آسیا را از دست داد

نکته مهم درباره مصدومیت وحید امیری این بود. که او از ناحیه کشاله دوبار مصدوم شده است. و به همین خاطر دلیل بازگشت سریع او به فوتبال ریسک بزرگی برای این فوتبالیست دارد. به همین خاطر وحید قصد دارد که با احتیاط کامل به فوتبال برگردد. زیرا اگر همانند مرتبه قبلی در بازگشت عجله کند، احتمال آسیب دیدگی بعدی خطرات بزرگتری را برای این ستاره 35 ساله فوتبال دارد و او را مجبور به عمل جراحی خواهد کرد.

وحید امیری جام ملت‌های آسیا را از دست داد

وحید امیری فعلا نمی تواند فوتبال بازی کند

یکی از نکات عجیب این بود که پرسپولیس امید داشت که وحید امیری برای بازی دربی آماده شود. ولی او موفق نشد به بازی پنج شنبه دربی برسد. و در نهایت تا نیم فصل هم از میادین مسابقات دور خواهد ماند. این در حالی است که با خروج وحید از فهرست تیم ملی، قلعه نویی یکی از بازیکنان با تجربه خود را از دست می دهد و باید ببینیم که چه شخصی را جایگزین این بازیکن توانا می کند. وحید بازیکن توانا در دفاع چپ و وینگر چپ و مهاجم بوده است.

البته وحید امیری در جام جهانی 2022 قطر و دوران امیر قلعه نویی چندان شانسی برای بازی در تیم ملی نداشت. حالا به نظر می رسد که حداقل دوران ملی این بازیکن به شکل تلخ به پایان خواهد رسید و تا جام جهانی قطر آخرین حضور ستاره چپ پای دوست داشتنی لرستانی تیم ملی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *