مدت زمان دوری سردار از میادین مشخص شد

سردار آزمون در بازی دیشب در مقابل فیورنتینا دچار مصدومیت شده است. اسکای مدت زمان دوری این بازیکن فوتبال از میادین را رسما اعلام کرده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. مدت زمان دوری سردار از میادین مشخص شد.

 

فوری: مدت زمان دوری سردار از میادین مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی، سردار آزمون دیشب در مسابقه با فیورنتینا دچار مصدومیت شد. حدود 20 روز از میادین دور خواهد بود. خبری که اسکای اسپورتس آن را اولین بار انتشار داده است. سردار آزمون در هفته های اخیر به یک بازیکن کلیدی در ترکیب رم تبدیل شده است. شب قبل و بعد از مصدومیت زودهنگام پائولو دیبالا به جای ایشان وارد زمین شد. سردار در مدت زمان حضورش در زمین جزو بازیکنان خوب آس رم بود. اما یک بدشانسی بد در زمین داشت. در دقیقه 56 مسابقه سردار مصدوم شد. این بازیکن ملی پوش ایرانی ابتدا دقیقه هایی بیرون از زمین مشغول درمان آسیب دیدگی شد و در حالی که به نظر می رسید همان موقع باید تعویض شود. با اصرار خودش به زمین مسابقه برگشت. با این حال نوع مصدمیت او مشخص بود. ستاره ایرانی نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه 62 تعویض شد.

مدت زمان دوری سردار از میادین مشخص شد

آنجلو مانگیانته از اسکای اسپورتز گفت: مصدومیت آزمون نسبت به دیبالا جدی تر است. بر این اساس آزمون باید حدود 15 تا 20 روز از میادین فوتبال دور بماند و این باعث می شود تا بازی های حساس در مقابل بولونیا، ناپولی و یوونتوس را از دست بدهد. البته نکته امیدوار کننده درباره این بازیکن ایرانی این بود که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و ریکاری سردار بر طبق انتظارها به پایان برسد. او حداکثر سه هفته دیگر به میادین فوتبال باز خواهد گشت و طبیعتا مشکلی بابت همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا ندارد. نظر شما جیست؟ در کامنت ها آن را مطرح نمایید.

 

در ادامه بخوانید:

نگاه عجیب مورینیو به سردار آزمون

لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

سردار آزمون نامزد بازیکن ماه نوامبر باشگاه رم

mohamadnd
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *