وحید امیری برای جام ملت های آسیا مناسب نیست

وحید امیری برای جام ملت های آسیا مناسب نیست.تهران، 20 آذر 2023 – در یک چرخش ناامیدکننده، امیدهای تیم ملی فوتبال ایران ضربه خورد. زیرا وحید امیری وینگر باتجربه برای حضور در جام ملت‌های آسیا 2023 آمادگی لازم را نداشت. ستاره پرسپولیس به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا با یک شکست ناگوار روبرو می شود و او را از چیزی که می توانست نقش محوری در کارزار تیم ملی در این مسابقات داشته باشد.

وحید امیری برای جام ملت های آسیا مناسب نیست

امیری که

وحید امیری برای جام ملت های آسیا مناسب نیست
وحید امیری برای جام ملت های آسیا مناسب نیست

نقش مهمی در موفقیت‌های پرسپولیس داشت، در دیدار حساس مقابل النصر در لیگ قهرمانان آسیا که اواسط شهریور در تهران برگزار شد. از ناحیه همسترینگ دچار پارگی شد. علیرغم امیدهای اولیه برای بهبودی سریع، که باعث شد او در بازی اوایل نوامبر مقابل استقلال تاجیکستان در دوشنبه تلاش کند تا از روی نیمکت برود. به نظر می رسد که مصدومیت بدتر شد.

ارزیابی‌های پزشکی نشان می‌دهد که وینگر به مدت طولانی دوری از زمین نیاز دارد و حداقل شش هفته برای ریکاوری لازم است. این جدول زمانی پس از آغاز جام ملت های آسیا گسترش می یابد و عملاً او را از حضور در مسابقات قهرمانی قاره محروم می کند.

غیبت امیری

غیبت امیری
غیبت امیری

ضایعه بزرگی برای تیم ملی ایران و باشگاهش پرسپولیس خواهد بود. تخصص و تجربه او در زمین اغلب در دستیابی به پیروزی های استراتژیک بسیار مهم بود. از آنجایی که ایران در گروه C قرار دارد و در مرحله مشترک با فلسطین، هنگ کنگ و امارات متحده عربی قرار دارد. بدون شک استراتژی این تیم با توجه به در دسترس نبودن امیری نیاز به ارزیابی مجدد دارد.

از آنجایی که تیم ملی به منظور آماده سازی برای چالش های جام ملت های آسیا که در پیش است. تیم خود را دوباره تنظیم می کند، روحیه اتحاد و سازگاری بیش از هر زمان دیگری مهم خواهد بود. درحالی‌که کفش‌های امیری برای پر کردن بزرگ است. فرصت‌هایی را برای بازیکنان دیگر فراهم می‌کند تا قدم بگذارند و نشان خود را در صحنه بین‌المللی بگذارند.

با شروع شمارش معکوس

با شروع شمارش معکوس
با شروع شمارش معکوس

برای جام ملت های آسیا. مقاومت تیم ایران در حالی که بدون یکی از بازیکنان کلیدی خود استراتژی می کنند. محک زده می شود. اکنون تمرکز روی بهبودی وحید امیری و پیش بینی اتفاقات پیش رو برای تیم ملی است.

Hesam
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *