پاس گل جهانبخش به همراه فیلم

پاس گل جهانبخش ، علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران و باشگاه فاینورد می باشد. او از جمله بازیکنان لژیونر و فوق العاده ایرانی است که در هر بازی توانایی و عملکرد خودش را به نمایش می گذارد. در مسابقه حساس بین فاینورد و آژاکس یک پاس گل تاثیرگذار و تماشایی داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

پاس گل جهانبخش به همراه فیلم

جام حذفی هلند بین دو تیم فاینورد و آژاکس دیشب برگزار شد. به گزارش سایت ورزشی ، در چارچوب رقابت نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور هلند، دو تیم فاینورد و آژاکس در مقابل هم قرار گرفتند و در این مسابقه تیم جهان بخش با نتیجه 2-1 در برابر آژاکسی ها شکست خورد تا در ادامه رقابت ها برای رسیدن به فینال این مسابقات ناکام باقی بمانند.

نکته قابل توجه در این مسابقه حضور علیرضا جهانبخش بود که در ترکیب اصلی فاینورد قرار گرفت. علیرضا توانست 67 دقیقه برای تیمش بازی کند. این بازیکن ایرانی گل اول تیمش را توانست ساخته و پرداخته نماید و در این مسابقه پاس گل داد. جهانبخش بازیکن فوق العاده ای که هرچه بیشتر در لیگ هلند بازی می کند، جای پاهایش قوی تر می شود و روزهای خوشی در انتظارش قرار می گیرد.

پاس گل جهانبخش به همراه فیلم

اما متاسفانه تیمش با بدشانسی روبرو شد و تنها با یک گل بیشتر از این رقابت ها حذف شد. اما چیزی از ارزش این بازیکن ایرانی کم نشد و توانست روی گل اول تیمش تاثیرگذاری فوق العاده ای داشته باشد و پاس گل دهد. تیم آژاکس با این برد توانست به رقابت فینال برسد و در مقابل آیندهوون مسابقه دهد تا قهرمان جام حذفی هلند مشخص شود.

پاس گل جهانبخش

ویدیو پاس گل جهانبخش در مسابقه دیشب:

در ادامه ویدیو پاس گل زیبا و دیدنی علیرضا جهانبخش در مسابقه فاینورد با آژاکس را مشاهده می کنید. علیرضا جهانبخش توانسته تا الان گل ها و پاس گلهای زیادی را در این تیم ایجاد کند.

mohamadnd
6 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *