خبری عجیب: ویکتور اوسیمن از ناپولی شکایت کرد!

مهاجم ستاره ویکتور اوسیمن از ناپولی شکایت کرد. اما چرا ناپولی احتمالا با شکایت ویکتور اوسیمن مواجه می‌شود؟ در این پست از ورزشی علت ماجرا را می‌خوانید.

خلاصه

ناپولی قبل از حذف پست تیک تاک، ویدیویی در توهین به ویکتور اوسیمن منتشر کرد.

روبرتو کالندا، ایجنت بازیکن تایید کرد که شاید اقدامات قانونی انجام شود.

اوسیمن در حال مذاکره بر سر قرارداد جدید با این باشگاه بوده است.

ویکتور اوسیمن از ناپولی شکایت کرد

ایجنت ویکتور اوسیمن می‌گوید که ناپولی پس از انتشار ویدئویی در تیک تاک او را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

آینده اوسیمن در استادیوم دیگو آرماندو مارادونا چندان مشخص نیست. بعید است که این پیشرفت او را متقاعد کند که درازمدت بماند.

منابع ورزشی می‌گویند در حالی که مذاکرات بر سر قرارداد جدید در حال پیشرفت بود. اما در هفته های اخیر مسائلی به وجود آمده است. به همین دلیل هنوز قرارداد جدیدی امضا نشده است.

پیچیدگی تمدید قرارداد بازیکن با ناپولی با اتفاقات اخیر
پیچیدگی تمدید قرارداد بازیکن با ناپولی با اتفاقات اخیر

پیچیدگی تمدید قرارداد بازیکن با ناپولی

قرارداد فعلی اوسیمن در سال 2025 به پایان می رسد. اما قرارداد جدید در تابستان نزدیک بود به توافق برسد که شامل بند آزادسازی به ارزش 150 میلیون یورو (130 میلیون پوند) می شد.

با این حال، این وضعیت اخیر به خوبی می تواند مذاکرات را پیچیده کند. ناپولی ویدئویی را در تیک تاک منتشر کرد که در آن پنالتی اوسیمن را در تساوی 0-0 یکشنبه مقابل بولونیا به سخره گرفت. اما پس از انتقاد، آن را حذف کرد.

پس از از دست دادن پنالتی، رودی گارسیا سرمربی تیم اوسیمن را تعویض کرد که واکنش بدی به این تعویض نشان داد. این وضعیت ظاهراً پس از صحبت او با گارسیا و تیم در روز بعد حل شد. اما سپس ناپولی ویدیو مذکور را منتشر کرد.

روبرتو کالندا، ایجنت اوسیمهن اکنون تایید کرده است که او و بازیکن نیجریه ای در حال بررسی اقدامات قانونی هستند.

کالندا در بیانیه ای گفت: «آنچه امروز (چهارشنبه) در پروفایل رسمی ناپولی در پلتفرم تیک تاک اتفاق افتاد قابل قبول نیست. «ویدئویی که ویکتور را مسخره می‌کند ابتدا عمومی شد. سپس، اما اکنون با تأخیر، حذف شد.

واقعیتی جدی که آسیب بسیار جدی به بازیکن وارد می‌کند. به رفتاری که پسر در آخرین دوره بین دادگاه‌های رسانه‌ای و اخبار جعلی از آن رنج می‌برد می‌افزاید.

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که اقدام قانونی و هرگونه ابتکار مفیدی برای محافظت از ویکتور انجام دهیم.»

 

Pooria
27 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *