شادی گل طارمی چیست؟

یکی از جذاب ترین بخش های ورزش فوتبال، گل زدن به تیم حریف است. شادی های پس از گل برای هر بازیکنی نماد محسوب می شود. مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو نیز شادی های منحصر به فرد خاص خودش را دارد. شادی گل طارمی چیست؟ در این بخش از سایت ورزشی به معرفی شادی خاص او می پردازیم.

 

دلیل شادی گل مهاجم ایرانی پورتو:

مهدی طارمی در برابر پورتیموننز گل زده است. بازی در پایان به سود پورتو تمام شد. مهدی بعد از ثبت این گل و شادی با بازیکنان داخل زمین، بر روی چمن استادیوم سجده شکر برجای گذاشت و از خدایش تشکر کرد و سپس به سوی نیمکت رفت. روزنامه اوجوگو نیز نوشت مهاجم ایرانی پورتو به سمت روماریو بارو بازیکن نیمکت نشین تیم رفت. روزنامه گفت بارو یکی از دوستان نزدیک و صمیمی مهدی است. این بازیکن پرتغالی یکشنبه به مهدی گفت که مهاجم ایرانی در برابر پورتومیننز بازی می‌کند و گل خواهد زد. پیشبینی بارو درست از آب درآمد.

شادی گل طارمی چیست؟

نمایش P بعد از گل توسط مهدی:

مهدی طارمی بازیکن درخشان لیگ پرتغال این روزها دوباره در پورتو گلزنی می کند. به دلیل اینکه اسم همسر مهدی طارمی پرستو می باشد، او به این نشانه حرف P را نشان می دهد. طارمی به زودی ازدواج خواهد کرد و به جرگه متاهلین می پیوندد. همسر مهدی در زمینه وکالت فعالیت می کند و یک ایرانی ساکن اروپا است. مهدی در مصاحبه با برنامه عادل فردوسی پور پرده از این راز برداشت.

شادی گل طارمی چیست؟

 

بازتاب شادی پس از گل مهدی طارمی در رسانه های اروپایی

شاید می خواهید بدانید شادی گل طارمی چیست؟ شادی بعد از گل ستاره ایرانی در شهرآورد پرتغال نیز بسیار جنجالی و بازتاب فراوانی داشت. در بازی دربی مهدی به بنفیکا گل زد. مهاجم ملی پوش ایرانی تیم پورتو در بازی مهم بنفیکا نقش پرررنگی در پیروزی تیمش در شهرآورد پرتغال داشت.

مهدی بازیکن بوشهری 30 ساله در پیروزی 2-1 تیمش در برابر بنفیکا در اُ کلاسیکو توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند و بعد از آن با دعوت به سکوتِ تماشاگران عقاب‌ها و نشان‌دادن عنوان قهرمانی روی لباس خود به عنوان شادی پس از گل، به نوعی برای رقیب دیرینه اژدهای فوتبال پرتغال کری‌خوانی کرد. شادی گل او مورد توجه رسانه های مختلف دنیا قرار گرفت. مهدی بعد از این بازی نیز به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

شادی گل طارمی چیست؟

در این فصل از رقابت های پرتغال، او 27 بار پیراهن آبی بندرنشین ها را پوشیده و 14 بار گلزنی کرده است. و همچنین 7 پاس گل داده است. تیم پورتو در لیگ پرتغال در جایگاه دوم قرار دارد. شما چه شادی گل دیگری از مهاجم ایرانی می شناسید؟ لطفا آن را در بخش کامنت ها ذکر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *