سردار آزمون یا پاتریک شیک؟

مهاجم ایرانی گلزن تیم بایرلورکوزن آلمان توانسته 11 بار برای بایرنی ها بازی کند و چندین گل به ثمر رسانده است. قطعا می توانیم آزمون را رقیب جدی برای پاتریک شیک مهاجم جمهوری چک تیم آلمانی بدانیم. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا ببینیم کدامیک بهتر است؟ سردار آزمون یا پاتریک شیک؟

 

عملکرد سردار آزمون در بایرلورکوزن آلمان:

آزمون مهاجم گلزن تیم لورکوزن یک رقیب جدی برای پاتریک شیک است و انتقالش به این تیم حتی برای لوکاس آلاریو نیز می تواند خطرناک باشد. معمولا ستاره های لیگ برتر روسیه جایی در لیگ های برجسته اروپایی نظیر آلمان و انگلیس و فرانسه ندارند. حتی در صورتی که به این لیگ ها بیایند عملکردشان ضعیف تر است. سردار آزمون در ابتدای حضورش در تیم بایرلورکوزن عملکرد بسیار ضعیفی داشت و همه مردم را نا امید کرده بود. حتی در یک برهه مصدومیت زیاد باعث می شد نتواند در ترکیب اصلی حضور یابد و افت زیادی پیدا کرد. سردار یکی از ستاره های لیگ برتر روسیه بود که در سه فصل اخیر این مسابقات توانست سرمربی تیم های روستوف و روبین کازان را راضی نگه دارد. او آقای گل لیگ روسیه شد و در گلزنی مهارت بالایی دارد.

سردار آزمون یا پاتریک شیک؟

مهاجم ایرانی لیگ روسیه توانست ماشین گلزنی خودش را روشن کند و رکوردهای بی نظیری را در زنیت سن پترزبورگ به ثبت رساند. آزمون در زمستان 2022 قرارداد خودش را با این تیم روسی تمدید نکرد و به لورکوزن آلمان انتقال داده شد. البته لوکاس آلاریو که موقعیت خودش را در تیم لورکوزن با وجود مهاجمی همچون سردار خطرناک می دید، به طور غیر منتظره در تابستان به اینتراخت فرانکفورت رفت.

 

سردار آزمون یا پاتریک شیک؟ بهترین مهاجم لورکوزن

سردار و پاتریک هردو جزو بهترین مهاجمان تیم لورکوزن آلمان هستند. این دو فوتبالیست نوک حمله در هفته های اخیر به خوبی توانستند اعتماد ژابی آلونسو را با درخشش و گلزنی بدست آوردند. تیم لورکوزن در روزهای خوبش قرار دارد و در هفته های اخیر توانستند در بوندسلیگا پیروزیهای پی در پی داشته باشند و در جدول نیز به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان می باشند. در لیگ اروپا نیز به دور بعد صعود کرده است. سردار آزمون در این روزها نقش مهمی در پیروزی تیمش دارد. ژابی معمولا سردار را نیمه دوم به زمین می فرستد تا با آمادگی بالا بتواند گل بزند یا پاس گل دهد.

سردار آزمون یا پاتریک شیک؟

سرمربی لورکوزن به دنبال ایجاد یک خط حمله قوی است. زوج سردار و پاتریک شیک می تواند به او کمک زیادی کند. بازیکنان ایرانی و جمهوری چک به خوبی جواب اعتماد آلونسو را خواهند داد و هماهنگی بالایی باهمدیگر دارند. آزمون در این هفته ها توانسته گلزنی کند و پاس گل دهد. شیک نیز جزو گلزنان اصلی تیم آلمانی است. حالا این دو مهاجم در هفته های آتی فرصت های زیادی دارند در کنار هم بازی کنند. به نظر شما کدامیک مهاجم بهتری هستند؟ سردار آزمون یا پاتریک شیک لطفا نظرتان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *