همسر فدریکو والورده کیست؟

مینا بونینو همسر فدریکو والورده بازیکن رئال مادرید است. والورده همسرش را خیلی دوست دارد. و همیشه در کنار جام ها و قهرمانی ها در کنار همدیگر دیده می شوند. در این مطلب از سایت ورزشی می خواهید بدانیم که همسر فدریکو والورده کیست؟

 

همسر فدریکو والورده کیست؟

مینا بونینو متولد 14 اکتبر 1993 در آرژانتین می باشد که از دوران سن پایینش اهل رسانه بود و کار خودش را در تلویزیون آرژانتین شروع کرد. این خانم با شخصیت های مختلفی مصاحبه انجام داد و توانست یک نام برای خودش دست و پا کند. مینا یک خبرنگار آرژانتینی طرفدار پرپاقرض یکی از بهترین تیم های آمریکای جنوبی یعنی ریور پلاته بود. به همین دلیل هم در کشور خودش شهرت زیادی پیدا کرد.

همسر فدریکو والورده کیست؟

مینا بونینو همسر فدریکو والورده معروف ترین فوتبالیست رئال مادرید که یک فرزند بنام بنیسیو دارند. در سال های اخیر شایعات درباره زندگی شخصی آنها کم نبوده است و با توجه به اینکه از جانب فدریکو یا نامزدش رسما تایید یا رد نشدند، باعث شد تا بحث ها همیشه داغ باشد. شایعات کثیف و زرد که توسط افراد فرصت طلب برای پربازدید شدن مقالاتشان استفاده می شد. معمولا چنین شایعاتی به زندگی شخصی افراد آسیب می زند و انتشار آنها فقط باید با تایید رسمی از جناب سلبریتی ها یا ورزشکاران باشد. خانواده همسر والورده از این بازیکن همیشه دفاع می کنند.

همسر فدریکو والورده کیست؟

دفاع همسر والورده از او

به گزارش سایت ورزشی ، والورده بعد از پایان بازی مقابل ویارئال با شکست رئال مادرید همراه شد و با بائنا درگیری فیزیکی پیدا نمود. این بازیکن ادعا کرد. که بائنا قبل از این با اشاره به شرایط سخت همسر و فرزندش و احتمال از بین رفتن بچه قبل از دنیا آمدن در جریان بازی به او طعنه زد. همین دلیل باعث شد تا بعد از پایان مسابقه با مشت بر روی صورتش کوبید. بونینو در ادامه گفت: «تصور کنید که 14 هفته باردار هستید و به شما می‌گویند که ممکن است بچه به دنیا نیاید، این که شما می‌توانید گزینه سقط کردن را انتخاب کنید یا منتظر جواب آزمایش بمانید که بیشتر از یک ماه طول می‌کشد. تصور کنید که خودتان را برای شرح این داستان که باید بچه مرده را به دنیا بیاورید آماده می‌کنید.

 

مینا بونینو و والورده:

این خانم خبرنگار و همسر فوتبالیست معروف در ادامه گفت: تصور کنید که از اولین روزهای ژانویه تا 10 فوریه که نتیجه آمد. من در تختم بودم، هر روز دراز می‌کشیدم و بچه‌ای را با خودم داشتم که نمی‌دانستم قرار است به دنیا بیاید یا خیر. و در همین حال زندگی ادامه داشت و من باید صبر می‌کردم.

تصور کنید که پس از همه این اتفاقات به شما بگویند که بعضی افراد بگویند ما سعی در سو استفاده از بدبختی خودمان داریم عجیب است. این موضوع قلب من را می‌شکند. این کلمات بیشتر از هر چیزی به من آسیب می‌زند. من می‌خواهم سکوت کنم و نظری در این باره ندارم اما این مطرح کردن چنین صحبت‌هایی واقعا درست نیست.
خدا همه چیز را می‌بیند و می‌داند واقعیت چیست.

همسر فدریکو والورده کیست؟

ما آرام هستیم اما آنها زخمی را دوباره باز کردند. که حتی بسته هم نشده چون تا وقتی بچه به دنیا نیاید آرام نخواهم شد. خطوط قرمزی هست که نباید از آنها عبور کرد، همه چیز به فوتبال مربوط نیست. همه چیزدر زندگی منصفانه نیست. خانواده بر همه چیز ارجحیت دارد. من همیشه گفتم که فوتبال کم اهمیت‌ترین موضوع در مهم‌ترین اتفاقات است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *