همسر محمد صلاح کیست؟

محمد صلاح بازیکن مسلمان باشگاه لیورپول از جمله فوتبالیست های تکنیکی و فوق العاده ای است که در سال های اخیر چشم همه را به خودش خیره کرده است. محمد صلاح متولد 15 ژوئن 1992 در مصر می باشد. او فوتبالش را از زمین های خاکی مصر شروع کرد. صلاح متاهل هست و همسرش نیز محجبه است. در ادامه سایت ورزشی اگر می خواهید بدانید که همسر محمد صلاح کیست؟ همراه ما باشید.

 

محمد صلاح کیست؟

محمد صلاح بازیکن مصری فوتبال اروپا که فوتبالش را از زمین های خاکی شروع کرد و حالا جزو گران قیمت ترین بازیکنان دنیا به حساب می آید. او به دلیل اینکه گلی در مصر زد و تیم به جام جهانی رفت از خدمت سربازی کشورش معاف شد. محمد صلاح با نام کامل محمد صلاح حامد غالی طه می باشد که در سال 1992 در کشور مصر به دنیا آمد. او اولین بار به طور حرفه ای در باشگاه المقاومون العرب مصر فوتبالش را شروع کرد و روزهای درخشانی داشت و بعد از آن نیز مورد توجه تیم هایی اروپایی قرار گرفت.

همسر محمد صلاح کیست؟

سپس از باشگاه بازل سویس سر درآورد و با قرارداد 4 ساله مشغول فوتبال بازی کردن در این تیم شد. صلاح سابقه بازی در تیم های فیورنتینا و رم را نیز دارد و هم اکنون در باشگاه لیورپول انگلیس بازی می کند. تصاویر و عکس های با حجاب عمسر صلاح در بازی با تیم سابقش مورد توجه رسانه ها و کاربران شبکه اجتماعی قرار گرفت.

همسر محمد صلاح کیست؟

همسر محمد صلاح کیست؟

مگی صلاح همسر محمد صلاح بازیکن باشگاه لیورپول انگلیس است. عکس های باحجاب همسر محمد صلاح در بازی با رم مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود. همسر و فرزند بهترین فوتبالیست سال انگلیس در مسابقه لیورپول و رم در ورزشگاه حضور داشتند. تیم های فوتبال رم و لیورپول شب قبل در مسابقات برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا روبروی هم قرار گرفتند. لیورپول در بازی رفت با نتیجه 5-2 پیروز شد و در بازی برگشت با نتیجه 4-2 شکست خورد و به فینال راه پیدا کرده بودند.

همسر محمد صلاح کیست؟

 

حجاب همسر محمد صلاح سوژه رسانه ها

خانم مگی صلاح همسر محمد در بازی رم لیورپول در استادیوم المپیک روم حضور داشت. دقیقه هایی بعد از شروع بازی تصاویر با حجاب کامل همسر صلاح در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت و با واکنش رسانه های بزرگ دنیا روبرو شد. پوشش اسلامی زن محمد صلاح بازیکن محبوب نشان می دهد که فوتبال چقدر می تواند انسان ها را بهم نزدیک نماید. رسانه های ورزشی نیز نوشتند محمد صلاح با دعوت همسر خود به ورزشگاه نشان داد به یاوه گویی های برخی هواداران نژادپرست اعتنایی ندارد و همان کاری را که خودش میداند درست است، انجام میدهد.

همسر محمد صلاح کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *