همسر فرهاد مجیدی جنجالی شد

فرهاد مجیدی بازیکن و سرمربی سابق استقلال تهران و اتحاد کلباء امارات در زندگی شخصی خودش چالش های زیادی را تجربه کرد. همسر اولش را طلاق داد و با همسر دوم و فرزندانش زندگی می کند. همسر اول او هرچند وقت یکبار جنجال های جدیدی به وجود می آورد. در ادامه سایت ورزشی با خبر همسر فرهاد مجیدی جنجالی شد همراه ما باشید.

 

همسر فرهاد مجیدی جنجالی شد

خبر ازدواج محمد رضا گلزار هنرپیشه و سوپراستار معروف ایرانی با همسر فرهاد مجیدی سوژه رسانه ها شد و انتشار یک عکس باعث جنجالی شدن این موضوع گشت. ظاهرا این عکس به دلیل نسبت فامیلی گلزار با همسر اول فرهاد مجیدی گرفته شده است. به گزارش سایت ورزشی ، چند وقت قبل شایعه ای مبنی بر اینکه رضا گلزار با همسر سابق فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها ازدواج کرد. این خبر شایعه بیش نبود و ازدواج رضا با همسر مجیدی اصلا صحیح نیست.

فرهاد مجیدی بازیکن و سرمربی ایرانی که متولد 13 خرداد ماه 1355 در شهر تهران است. اصالت خانوادگی فرهاد مجیدی به قادیکلا شهرستان بابل باز می گردد. او به دلیل علاقه به فوتبال درس خود را رها کرد و تنها برادر شناخته شده اش در فوتبال ایران فرزاد مجیدی می باشد. پدرشان ارتش نظامی بود و فرهاد تا الان دوبار ازدواج کرده است و دو فرزند دارد.

همسر فرهاد مجیدی جنجالی شد

دوران حرفه ای مجیدی و ازدواج

فرهاد مجیدی به فوتبال علاقه و عشق داشت و کار خود را از تیم های پایه آغاز نمود. مادر او برای حضور در ورزش فوتبال مخالفت می کرد ولی پدرش در همه زمینه ها پشتیبانش بود. فرهاد اولین بار فوتبال خود را از تیم صنایع پارچین در محل زندگی اش آغاز نمود. اولین بار نیز با تیم جوانان کشاورز بازی نمود و سپس به بزرگسالان بهمن دعوت شد و در دو فصل حضورش توانست هفت گل به ثمر برساند.

مجیدی به دلیل عملکرد خوبش در تیر ماه 1376 در سن 20 سالگی مورد توجه استقلال قرار گرفت و از تیم بهمن به استقلال رفت. فرهاد اولین بار با دختری بنام فرناز مومنی ازدواج کرد و از این رابطه یک دختر بنام تیام و یک پسر بنام امیر بردیا دارد. زندگی آنها بعد از سالها به جدایی ختم شد. سپس او برای بار دوم زمانی که به تیم الغرافه قطر پیوست در سال 1390 ازدواج نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *