همسر وریا غفوری کیست؟ حضور جنجالی در اینستاگرام

وریا غفوری مدافع محبوب و مردمی سابق تیم استقلال است که در این تیم بازی قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشته است. در این پست درباره‌ی همسر وریا غفوری و بیوگرافی این بازیکن می‌خوانیم.

وریا غفوری اخیرا به دلیل اظهار نظرهایی که در اینستاگرام داشته است بسیار جنجالی شده است و طرفدارانش هم بیشتر از قبل شده‌اند. در این پست ورزشی بیوگرافی وریا غفوری و همسرش مونا اردلان و حقایقی در مورد زندگی شخصی و ورزشی او می‌خوانید. همچنین تصاویر وریا غفوری و همسر و فرزندانش را برایتان آماده کرده‌ایم.

بیوگرافی وریا غفوری

ورزشی: وریا غفوری به همراه همسر و فرزندانشان
ورزشی: وریا غفوری به همراه همسر و فرزندانشان

وریا غفوری 29 شهریور سال 1366 در شهر سنندج به دنیا آمد. او هم اکنون عضو باشگاه فولاد (سابقا استقلال ) و همچنین ملی پوش سابق تیم ملی است. وریا به معنای زرنگ و هوشیار است. لقب او در دنیای فوتبال ببر کرد کوهستان است!

وریا می‌گوید که از دوران کودکی عاشق استقلال بوده و یکی از هواداران چهار آتیشه این تیم است. حتی یک بار به خطر کل کل پرسپولیس و استقلال در مدرسه یک دعوای سنگین داشته است و سرش را شکسته‌اند.

وریا غفوری سابقه بازی برای تیم‌های پاس تهران، پاس همدان، شهرداری تبریز، نفت تهران ،سپاهان اصفهان، استقلال و فولاد را در کارنامه دارد.

همچنین بخوانید: همسر احسان حاج صفی کیست؟ | عکس مراسم ازدواج احسان حاج صفی

همسر وریا غفوری

ورزشی: وریا غفوری در کنار همسرش مونا اردلان
ورزشی: وریا غفوری در کنار همسرش مونا اردلان

وریا غفوری با خانمی به نام مونا اردلان ازدواج کرده است. حاصل ازدواج این دو، پسری به نام رادین و دختری به نام بارین است.

معنی رادین در کردی رادمرد ، بخشنده و جوانمرد است. وریا می‌گوید که همیشه دوست داشته نامی را برای فرزندش انتخاب کند که اصیل و معنای زیبایی داشته باشد. رادین نامی بود که او و همسرش برای پسرشان انتخاب کردند.

جنجال در اینستاگرام و دستگیر شدن وریا

ورزشی: جدیدترین تصویر وریا غفوری و مونا اردلان
ورزشی: جدیدترین تصویر وریا غفوری و مونا اردلان

در آذرماه سال 1401، او به اتهام توهین به تیم ملی ایران بازداشت شد. وریا غفوری یکی از فوتبالیست های با کیفیت و با اخلاق کشورمان است و همیشه در شبکه‌های اجتماعی صدای مردی داشته است. اظهار نظر‌های او نیز بی‌تاوان نبوده و برای او دردسرساز شده است. او بخاطر رویدادهای مختلف دیدگاه‌های مردمی‌ و ملی‌گرایانه‌اش را در صفحات اجتماعی منتشر می‌کرد. اظهار نظرهایی که اغلب با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام جنجال آفرین شده است.

پیشنهاد نویسنده: همسر حسین ماهینی کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *