چرا مدیرعامل پرسپولیس شبانه به ملاقات پروین رفت؟

شب پنج شنبه هفته قبل گروهی از بزرگان استقلال و پرسپولیس به دیدار علی پروین اسطوره و پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران رفتند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. چرا مدیرعامل پرسپولیس شبانه به ملاقات پروین رفت؟

چرا مدیرعامل پرسپولیس شبانه به ملاقات پروین رفت؟

به گزارش سایت ورزشی، علی پروین آذر ماه پارسال در عم از دست دادن برادر خودش عزادار شد و پیراهن سیاه بر تن کرد. حالا یک سال از درگذشت حاج مجید پروین گذشته و به همین مناسبت علی آقا در روز پنج شنبه شب مراسمی را در یکی از تالارهای غرب تهران برگزار نمود. تعدادی از بزرگان فوتبال برای عرض تسلیت به سلطان پرسپولیس و خانواده اش در این دیدار حضور یافتند. بازیکنان قدیمی نظیر حمید استیلی، پایان رافت، علیرضا نیکبخت واحدی، سعید شیرینی، ابوالفضل جلالی ( مدیر رسانه‌ای تیم ملی در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین ) و… از جمله این افراد بوده اند.

 

نماینده مربیان تیم ملی

حمید مطهری مربی سابق تیم پرسپولیس نیز هم اکنون یکی از دستیاران امیر قلعه نویی در تیم ملی به حساب می آید و از جمله حاضرین این مراسم بود که برای عرض تسلیت به خدمت علی آقا رفت.

چرا مدیرعامل پرسپولیس شبانه به ملاقات پروین رفت؟

آشتی کنان

پروین در یک ماه اخیر در هیچ مراسم پرسپولیسی ها حاضر نشد. و حتی عکسی از او نیز بابت جشن تولد باشگاه انتشار نیافت. بحثی پیرامون این موضوع بیان شد که او از برخی افراد به دلیل خاص دلخور است. البته اگر چنین موضوعی صحت داشت. همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد. زیرا رضا درویش مدیر عامل باشگاه پنج شنبه به مراسم سالگرد برادر پروین رفت و با استقبال گرم ایشان روبرو شد.

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در این رابطه بیان داشت: اینکه بگوییم مراسم آشتی کنان بود به نظر من درست نیست. چون آقای درویش هنگامی که علی آقا در بیمارستان بستری شده بود به ملاقات ایشان رفتند. و رابطه خوبی با یکدیگر دارند. آنها بالغ بر ۳۰ سال است که با هم رفیق هستند. حالا اگر به خاطر گرفتاری‌های کاری کمتر همدیگر را می‌بینند، مسئله دیگری است.

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *