برخورد پنالتی طارمی به تیرک دروازه

مهدی طارمی جزو ستاره های اصلی باشگاه پورتو پرتغال می باشد. کونسیسائو سرمربی تیم در هر بازی بر روی مهدی یک حساب ویژه باز می کند. اما این بازیکن نیز روزهای بد زیادی از دست داده است. برخورد پنالتی طارمی به تیرک دروازه می تواند اوج بدشانسی مهاجم ایرانی در لیگ اروپا باشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی طارمی و تیرک دروازه:

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو بازیکن پنالتی گیری است. او تبحر خاصی در گرفتن خطا در محوطه جریمه دارد. حتی زمانی که در پرسپولیس نیز بازی می کرد این کار را به خوبی بلد بود. اما با اینکه مهدی پنالتی زن خوبی است ولی گاهی پنالتی نیز خراب می کند. تیم پورتو در هفته چهارم لیپ پرتغال میهمان تیم ریوآوه بود که مسابقه با نتیجه 3-1 به نفع ریوآوه به پایان رسید. تیم پورتو اولین شکست فصل سال قبل را به طرز عجیبی تجربه نمود.

برخورد پنالتی طارمی به تیرک دروازه

برخورد پنالتی طارمی به تیرک دروازه

مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو با اینکه در سال قبل آسیب دیدگی یک هفته ای را تجربه می کرد و با تیم پورتو تمرین نکرده بود، با نظر سرمربی در ترکیب اصلی تیم قرار گرفت اما نتوانست کاری انجام دهد. پورتو در همان نیمه اول از سمت حریفش غافلگیر شد و سه گل دریافت نمود. در آن مسابقه نیمه دوم بهترین موقعیت پورتو ضربه پنالتی بود که در دقیقه 62 به دست آمد. مهدی طارمی اما نتوانست این پنالتی را گل کند و ضربه او اصلا دقیق نبود و توپ به تیرک دروازه ریو آوه برخورد کرد.

برخورد پنالتی طارمی به تیرک دروازه

مهدی در آن مسابقه از دقیقه 83 تعویض شد و پورتو در دقیقه 93 توسط تونی مارتینز به گل رسید و مهاجم ایرانی بعد از اینکه روی نیمکت نشست حسابی چهره اش عصبانی و مضطرب بود. طارمی در بازی دیشب مقابل آروکا نیز عملکرد چندان خوبی از خودش به نمایش نگذاشت. مهدی در این مسابقه دقیقه 87 تعویض شد و نمره 7 از هواسکورد دریافت نمود. طارمی در دقیقه ۱۱ این دیدار پس از یک دوی دیدنی با اوتاویو، در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان ضربه چیپ زیبایی زد که به تیر خورد و راهی به دروازه نداشت.

برخورد پنالتی طارمی به تیرک دروازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *