آراندینا ۱-۳ رئال: برد راحت رئال مقابل تیم گمنام

آراندینا ۱-۳ رئال: برد راحت رئال مقابل تیم گمنام. رئال مادرید دیشب توانست در مسابقات جام حذفی اسپانیا با برتری مقابل تیم دسته چهارمی به مرحله ی بعد صعود کند. شگردان کارلتو در دیداری که مهمان بودند توانستند آراندینا را 3 بر 1 از پیش رو بردارند. رئال در این بازی با ترکیب اصلی خود به میدان نرفت و توانست یک برد راحت را تجربه کند.

آراندینا ۱-۳ رئال: برد راحت رئال مقابل تیم گمنام

آردا گولر در رئال مادرید
آردا گولر در رئال مادرید

روند بازی

طبق انتظارات توپ و میدان در اختیار رئال بود. آن ها خیلی خوب مالکیت را از آن خود کردند و چرخش توپ خوبی در بازی داشتند. این بازی اولین بازی آردا گولر برای رئال مادرید بود و او نمایش قابل قبولی در این بازی از خود نشان داد.

نیمه ی اول و بالاخره بازی کردن آردا گولر

در دقیقه 14 آردا گولر در جناح راست محوطه جریمه حریف در موقعیتی امیدوارکننده قرار گرفت و ضربه ای سریع زد. با این حال، دروازه بان واکنش چشمگیری نشان داد و تلاش گولر را رد کرد و یک گل قریب الوقوع را ناکام گذاشت.

چهار دقیقه بعد، خطای اوچوآ روی سبایوس، موقعیت مناسب دیگری برای میهمان فراهم کرد. گولر سمت چپ دروازه را هدف قرار داد، اما نتیجه ناخوشایندی به وجود آمد که توپ به تیر افقی برخورد کرد و باعث شد رئال مادرید به دنبال آن نفوذ کند.

علیرغم برتری آنها، نیمه اول با یک گل بدون گل به پایان رسید، زیرا رئال نتوانست برتری اولیه خود را به گل های ملموس تبدیل کند.

نیمه دوم و تغییر نتیجه

نیمه دوم شاهد تغییر تاکتیک بودیم زیرا رئال مادرید تلاش می کرد تا همان سطح برتری را نشان دهد و نتوانست دروازه حریف را به طور جدی تهدید کند.

اما در دقیقه 48 بالاخره میزبان اولین ضربه خود را به سمت دروازه ثبت کرد. تلاش سانتا کروز توسط کپا، دروازه بان اسپانیایی به راحتی جمع آوری شد و مطمئن شد که امتیاز بازی تغییری نکرده است.

لحظه حساس در دقیقه 53 بود که داور با خطای زازو روی براهیم دیاز یک پنالتی اعلام کرد. خسلو بلند شد و ضربه اش را به سمت چپ هدایت کرد. علیرغم تلاش دروازه بان برای شیرجه رفتن در مسیر درست، رئال مادرید دروازه افتتاحیه خود را در حالی که توپ از پشت دروازه پیدا کرد، محکم کرد.

تنها دو دقیقه بعد، خسلو یک توپ دقیق را وارد محوطه جریمه کرد و دیاز را پیدا کرد که وقت خود را برای زدن توپ از کنار دروازه بان تلف نکرد و برتری رئال مادرید را دو برابر کرد.

پس از آن، رئال روند را کنترل کرد، مالکیت توپ را حفظ کرد و فرصت های حمله حریف خود را محدود کرد. در دقیقه 82 خسلو فرصتی برای اضافه کردن یک گل دیگر از دست داد و با یک ضربه بی دقت دروازه را از دست داد.

آراندینا ۱-۳ رئال: برد راحت رئال مقابل تیم گمنام
آراندینا ۱-۳ رئال: برد راحت رئال مقابل تیم گمنام

پایان بازی

به نظر می رسید بازی با نتیجه 3-0 به پایان می رسید تا اینکه در دقیقه 1+90 براهیم دیاز حرکتی را از سمت راست ترتیب داد و رودریگو را درون محوطه جریمه قرار داد که با اطمینان به گل سوم رئال مادرید تبدیل شد.

با این حال، یک پیچ دیرهنگام در دقیقه 3+90 باعث شد که پاس خوب کابرال باعث گل به خودی ناچو شود و نتیجه را برای آراندینا کاهش دهد.سوت پایان پایان یک بازی جذاب را نشان داد و با پیروزی 3-1 به سود رئال مادرید به پایان رسید و صعود آنها را در تورنمنت کوپا دل ری تضمین کرد.

Hesam
7 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *