عارف غلامی به باشگاه ولژ موستار بوسنی پیوست

عارف غلامی به باشگاه ولژ موستار بوسنی پیوست. عارف غلامی که زمانی مدافع کلیدی استقلال ایران بود، در چرخشی غیرمنتظره در دوران فوتبالی خود، با پیوستن به تیم زرینسکی موستار در لیگ بوسنی و هرزگوین، سفر جدیدی را آغاز کرد. این اقدام غافلگیرکننده در حالی صورت می گیرد که مذاکرات غلامی با باشگاه استقلال به نتیجه نرسید و او را در نیم فصل بدون تیم لیگ برتری باقی گذاشت.

عارف غلامی به باشگاهی در کشور بوسنی پیوست
عارف غلامی به باشگاهی در کشور بوسنی پیوست

عارف غلامی به باشگاه ولژ موستار بوسنی پیوست

خداحافظی با استقلال

این مدافع 26 ساله که پیش از این سهم بسزایی در موفقیت استقلال در لیگ بیست و یکم داشت، با انتشار پستی اینستاگرامی از هواداران این باشگاه خداحافظی کرد. ماه ها عدم اطمینان در مورد آینده او با افشای تصمیم او برای قرارداد با زرینسکی موستار در بوسنی به پایان رسید.

پیوستن به تیم مطرح کشور بوسنی

یک رسانه ورزشی در بوسنی با انتشار عکسی جذاب از غلامی با موتور سیکلت، این خبر را منتشر کرد. از او به عنوان یک خرید مهم برای زرینسکی موستار نام برد که در حال حاضر در رده دوم مسابقات این کشور قرار دارد. در این گزارش به محبوبیت این بازیکن در ایران اشاره شد و به تعداد قابل توجهی فالوورهای او اشاره کرد. و او را به عنوان شخصیتی محبوب معرفی کرد.

گزینه ی مناسب باشگاه

زرینسکی موستار که به یک مدافع میانی نیاز دارد، غلامی را گزینه مناسبی برای تیمش معرفی کرد. در این گزارش تاکید شد که تست های پزشکی مدافع سابق استقلال برای روز بعد برنامه ریزی شد. نتیجه این تست ها میزان آمادگی غلامی را برای اولین بازی با زرینسکی موستار مشخص می کند.

عارف غلامی به باشگاه ولژ موستار بوسنی پیوست
عارف غلامی به باشگاه ولژ موستار بوسنی پیوست

نتیجه

این حرکت اولین ورود غلامی به فوتبال خارج از ایران است و یک عنصر انتظار را به هواداران و علاقه مندان به فوتبال اضافه می کند. پس از یک وقفه غیرمنتظره چند ماهه، ناظران مشتاقند ببینند که مدافع ماهر چگونه با محیط جدید خود سازگار می شود. و به مبارزات زرینسکی موستار در لیگ بوسنی و هرزگوین کمک می کند.

در حالی که غلامی برای انجام تست های پزشکی باشگاه جدیدش آماده می شود، جامعه فوتبال منتظر رونمایی رسمی او در بوسنی است. تا شاهد فصل بعدی کارنامه این مدافع با استعداد باشد.

Hesam
24 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *