تهدید مورایس به استعفا در یک نشست جنجالی

سرمربی تیم سپاهان اصفهان در صحبت هایش در مصاحبه تلویزیونی قبل از بازی گل گهر حرف های عجیبی را مطرح نمود. او گفت برای زندگی شخصی خودش این تصمیم را خواهد گرفت. در ادامه سایت ورزشی با تهدید مورایس به استعفا در یک نشست جنجالی همراه شوید.

 

تهدید مورایس به استعفا در یک نشست جنجالی

به گزارش سایت ورزشی، مورایس چند دقیقه قبل از حضور در کنفرانس خبری مرتبط با شش بازیکن محروم خودش برای حضور در بازی روز آینده روبرو شد. به همین خاطر در این نشست حسابی عصبانی بود. ژوزه مورایس حرف های خود را با نا امیدی شروع کرد. او گفت: «بازی فردا. یک بازی دیگر از لیگ برتر که قرار بود قبلا بازی کنیم. بازی عقب افتاده. فردا می رویم برای این بازی. حریف قابل احترام و حریف خوب. خوشحالم با این تیم قرار است روبرو بشوم.»

 

طوفان سپاهان به هوادار هم رحم نکرد / شاگردان مورایس صدرنشین شدند

تهدید مورایس به استعفا در یک نشست جنجالی

سپس ایشان نسبت به حکم کمیته انضباطی گفت: «می‌دانید بنابر دلایلی همین الان قبل از کنفرانس خبری اعلام کردند از یک سری بازیکنانی که داریم نمی‌توانیم استفاده کنیم و یک جورایی من باید بابت زندگی شخصی خودم تصمیم بگیرم.» خبرنگاری سریعا پرسید این یعنی شما قصد استعفا دارید؟ مورایش در واکنش به این سوال بیان داشت: «من گفتم باید برای زندگی شخصی خودم تصمیم بگیرم، چون برای اولین مرتبه در زندگی‌ام است که واضح به تیم آسیب می‌زنند. تصمیمی که می‌شد در آن تاخیر ایجاد شود. می‌توانستیم از قبل مطلع بشویم و چند بازیکن زیر 17 سال بیاوریم به جای افرادی که الان با تیم هستند.»
مورایس که به شدت عصبی بود از جایش بلند شد و در حالی که نشست خبری را ترک می‌کرد، گفت: «من واقعا نمی‌فهمم چطور فدراسیونی است؟! چطور فدراسیونی است؟! انگار می‌خواهند ما نباشیم!»

به نظر شما علت عصبانیت مورایس از کجا بود؟ و دلیل تصمیم شخصی ایشان چه چیزی می تواند باشد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بیان نمایید.

mohamadnd
27 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *