دعا خوانی برای عدم مصدومیت دربی

دعا خوانی برای عدم مصدومیت دربی ، معمولا بازی های دربی همیشه از حساسیت فوق العاده بالایی برخوردار است. جو استادیوم و تماشاچی ها همیشه باعث شده تا بر روی بازیکنان نیز تاثیر فراوان بگذارد. در این گونه موارد فوتبالیست ها دوندگی بیشتری دارند و احتمال مصدومیت و خطاها و دعوا بالا می گیرد. پس هواداران برای عدم مصدومیت بازیکنانشان در این دربی باید دعا بخوانند.

 

حساسیت زیاد بازی های دربی تهران:

دربی تهران حساسیت فوق بالایی دارد و جنگ فیزیکی و دعوا و درگیری و دوئل های تن به تن همیشه در آن بالا می باشد. به گزارش سایت ورزشی ، فرض نمایید که یک دربی بسیار بزرگی قرار است رخ دهد و این بازی برای جنگ قهرمانی نیز باشد، قطعا هرکدام که برنده میدان باشند. می توانند قهرمان شوند، به طور قاطعانه جنگ فیزیکی و دوئل میانه میدان به یک عنصر اصلی تبدیل خواهد شد.

جدای از حساسیت مسابقه، دربی یک بازی سنتی و کری خوانی متداول بین هواداران قرمز و آبی است.این کل کل های سرخابی ها باعث شده تا بازیکنان نیز خودشان را به مردم نشان دهند. و هم اینکه برنده اصلی این مسابقه در کورس قهرمانی قرار خواهد گرفت. باید این افراد با قدرت کامل در زمین حاضر شوند.

دعا خوانی برای عدم مصدومیت دربی

دعا خوانی برای عدم مصدومیت دربی

بازیکنان هر دو تیم باید خود را برای یک مسابقه سخت و حرفه ای آماده سازند. هر دو تیم یاران خود را برای یک رزم نوین در اختیار دارند و می خواهد هر طور شده برنده میدان باشند. هافبک ها و مدافعان تنومند در این مسابقه باعث شد تا جنگ میانه میدان افزایش یافته و باید ببینیم در نهایت زور کدام تیم به آن یکی می چربد.

همانند دو صحنه ای که در دربی قبل اتفاق افتاد و مهدی عبدی و سیاوش یزدانی یا رامین رضاییان و امید ابراهیمی به پای همدیگر پیچ خوردند و به دنبال این بودند که مالکیت توپ را در اختیار بگیرند. هرچه قدر هم کل کل زیاد باشد باید برای سلامتی بازیکنان در این جنگ تاریخی دعا نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *