درگیری مانه در بایرن مونیخ تمامی ندارد!

یکی از جنجالی ترین بازیکن هفته های اخیر تیم بایرن مونیخ آلمان قطعا سادیو مانه است. به نظر می رسد این بازیکن هنوز درگیری هایش را در باشگاه پایان نداده است. درگیری مانه در بایرن مونیخ تمامی ندارد! در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

درگیری سادیو مانه با سانه در رختکن:

به گزارش سایت ورزشی ، ظاهرا سادیو مانه در یک فصل حضورش در بایرن مونیخ اصلا در این باشگاه جا نیفتاده است. سادیو مانه تا الان نتوانست انتظارات مسئولان باشگاه را برآورده سازد. این بازیکن بعد از گذشت یک فصل در لیست فروش قرار گرفت.

مانه در جریان بازی در برابر منچستر سیتی در استادیوم اتحاد، از رفتارهای سانه ناراحت شد و کنترل خودش را از دست داد تا یک مشت به صورتش حواله نماید. حالا به نظر می رسد سانه پذیرفته است که اخلاق بدی در این باره داشته است. به گزارش بیلد آلمان، لروی سانه بعد از اینکه با سادیو مانه درگیر شد، در برابر تیم سخنرانی کرد و گفت می داند که باید بر روی زبان بدنش در زمین مسابقه کار نماید و نگرش مثبت تری نسبت به هم تیمی هایش دارد. این سخنرانی در داخل تیم استقبال خوبی شد و توخل نیز تحت تاثیر آن قرار گرفته بود.

درگیری مانه در بایرن مونیخ

سانه و توخل روابط مفید و خوبی باهم دیگر دارند. مربی به دلیل اینکه بازیکن تعهد خودش را نسبت به بایرنی ها نشان داد واقعا او را مورد تحسین قرار می دهد. سانه وضعیت بهتری در باشگاه نسبت به مانه و سرژ گانبری دارد. و باشگاه آماده بررسی پیشنهادات فروش چنین بازیکنانی است.

 

منزوی شدن سادیو مانه در بین دیگر بازیکنان تیم

درگیری مانه در بایرن مونیخ با لروی سانه باعث منزوی شدن او شده است. در حال حاضر نیز اجازه جدایی از این باشگاه را ندارد. بایرن از ایده معاوضه کردن مانه با ویکتور اوسیمن استقبال کرده و البته ناپولی بعید است بتواند حقوق 12 میلیون یورویی او را بپردازد. روزنامه آلمانی اعتقاد دارد که تیم چلسی دیگر باشگاه انگلیسی علاقه دارد مانه را جذب نماید. اما بن جیکوبز از CBS چنین موضوعی را رد کرد و مدعی شد آس رم و مورینیو طرفدار این بازیکن هستند.

درگیری مانه در بایرن مونیخ

 

عاقبت درگیری در رختکن؛ جدایی مانه از بایرن مونیخ تایید شد

بلاخره عاقبت درگیری این بازیکن در رختکن سرانجام جدایی دارد. سادیومانه با بایرن برای جدایی انتهای فصل به توافق دست یافت. در این زمینه کریستوفر فالک خبرنگار معروف بیلد گزارش داد که مانه از بایرن در انتهای فصل جدا می شود. روز قبل مدعی شد که مونیخی ها تصمیم دارند او را با ویکتور اوسیمن مهاجم ناپولی تعویض نمایند.

مانه بعد از باخت مقابل من سیتی در رختکن با سانه درگیر شد و یک مشت روی صورتش زد و جنجال های زیادی در آلمان به وجود آورد. بعد از درگیری با این بازیکن آلمانی، ستاره مسلمان تیم برای یک بازی از جمع بازیکنان اخراج شد و به نظر می رسد دیگر در این تیم نخواهد بود. مان در تیم لیورپول خودش را به عنوان ستاره فوتبال سر زبان ها انداخت و توانست در این تیم به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *