مهدی قایدی در تیم ملی

مهدی قایدی در تیم ملی ، باشوی فوتبال ایران یکی از بازیکنان ریز نقش و سرعتی باشگاه استقلال است که در سال های اخیر در تیم ملی نیز حضور داشته است. قایدی بازیکن استقلال با قامت کوتاهش گل های زیادی به ثمر رسانده و حالا در این برهه به فکر نقش آفرینی در تیم ملی بود اما توسط قلعه نویی دعوت نشده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

مهدی قایدی در تیم ملی

مهدی قایدی : هدف قهرمانی استقلال است ، اما به تیم ملی فکر میکنم

بازیکن تیم استقلال تهران در لیگ امسال هدف ما قهرمان شدن استقلال است. اما به تیم ملی ایران نیز فکر می کنم. قائدی بعد از پیروزی 3-1 استقلال در برابر نفت مسجد سلیمان در هفته 19 لیگ گفت: به تمام بچه ها و تیم حریف خسته نباشید می گویم. واقعا بازی فوق سختی داشتیم و خدا را شکر 3 امتیاز کسب کردیم.

مهدی درباره حضورش و آمادگی جسمانی گفت: من و تمام بازیکنان کاملا آماده هستیم و در مسیر خوبی می باشیم و باید بازی های ادامه را ببریم تا نتایج خود در جدول تاثیر بگذارد. انشالله تا پایان فصل همینطور ادامه می دهیم و هدف ما قهرمانی است و به آن دست می یابیم.

مهدی قایدی در تیم ملی

بازیکن بوشهری استقلال تهران گفت: من عاشق هت تریک کردن هستم و به هوادارها می گویم که امسال نیز استقلال قهرمان است و هدف نهایی ما همین موضوع است. استقلال تیمی است که باید به صورت گروهی کار کند و تمام سخنان سرمربی را گوش دهد. نیاز نیست سرمربی استقلال کنار زمین باشد. استقلال دستیارهای خوبی دارد و ما دراین باره صحبت کردیم. همچنین من به تیم ملی فکر می کنم.

 

چرا قلعه‌نویی مهدی قایدی را به تیم ملی دعوت نکرد؟

یکی از بازیکنانی که در اردوی فروردین ماه به تیم ملی دعوت نشد، قایدی بود. امیر قلعه نویی این بازیکن را برای بازی با روسیه و کنیا دعوت نکرد. باشوی فوتبال ایران یکی از مهم ترین ستاره های لیگ برتر و باشگاه استقلال است و همه را متعجب کرد که چرا توسط امیرخان دعوت نشد.

چرا قلعه‌نویی مهدی قایدی را به تیم ملی دعوت نکرد؟

یکی از نکات جالب توجه درخشش مهدی در بازی های آخر استقلال در اسفند ماه بود. حتی در بازی آخر در مقابل فولاد دومین گل آبی ها را به ثمر رساند. همچنین در بازی های قبلی نیز بارها خط دفاعی تیم مقابل را آزار داد و حتی گل های مهم و سرنوشت سازی را برای تیمش به ثمر رساند. قائدی جزو بازیکنی بود که پاس گل های حیاتی به یارانش می داد. هیچکس فکرش را نمی کرد قلعه نویی این بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت نکند. اما سرمربی تیم ملی یک تصمیم خاص گرفت و از استقلال تنها سه بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت نمود. عدم دعوت قایدی باعث انتقادهای زیادی به سمت امیر قلعه نویی شد.

عصبانیت مهدی قایدی از انتشار شایعه خانوادگی

عدم حضور مهدی قایدی در تیم ملی

ظاهرا قلعه نویی تصمیم گرفت به جای مهدی قائدی از شاگرد خودش دعوت نماید. رضا شکاری بازیکن گل گهر سیرجان به تیم دعوت شد و یکی از بازیکنان عالی تیم محسوب می شود و در خیلی از بازی های این فصل لیگ برای سیرجانی ها گل زد یا پاس گل داده است. اما شکاری و قایدی هردو در تیم ملی جوانان باهم بازی کردند و در جام جهانی کره جنوبی نیز درکنار هم بازی انجام دادند.

عدم حضور مهدی قایدی در تیم ملی

سرمربی ایرانی و جدید تیم ملی درباره عدم دعوت بازیکنانی همانند قایدی گفت: از همان اول کار گفتم هر لیستی صحبت خاص خودش را دارد. مهدی در شش بازی آخر نیز عملکرد خوبی داشت. در اردوهای بعدی اما باید بیشتر تلاش کند و من از ایشان دعوت می کنم. بنده گفتم خیلی بازیکنان دیگر شایستگی دارند در تیم ملی حضور داشته باشند، اما این لیست جزو افکار و تاکتیک بنده است و به فکر من نزدیک تر است. احتمالا در اردوهای بعدی تغییرات بیشتری ایجاد می شود و بقیه بازیکنان را نیز دعوت می کنیم. افرادی هستند که می توانند خوب بازی کنند. ایران 400 فوتبالیست در داخل و خارج دارد که فقط از بین آنها 20 نفر باید دعوت شوند و بر اساس اولویت تاکتیکی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *