مهدی طارمی به باشگاه مارسی پیوست؟

مهدی طارمی به باشگاه مارسی پیوست؟ در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر حضور مهدی طارمی در یکی از باشگاه های عربستانی مطرح شده است. حالا خبر رسیده که یک باشگاه فرانسوی نیز خواهان به خدمت گرفتن این مهاجم ایرانی است. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی طارمی و باشگاه مارسی:

در چند هفته قبل خبری مبنی بر انتقال مهدی طارمی به باشگاه الهلال عربستان با پیشنهاد هنگفت مطرح شد. حالا خبرهایی مبنی بر علاقه تیم فرانسوی مارسی به مهاجم ایرانی توسط رسانه فرانسوی مطرح شده است. یکی از موضوعات بحث برانگیز در هفته اخیر درباره مهاجم ایرانی تیم پورتو حضور در باشگاه سعوی بود. ظاهرا این موضوع چندان مورد رضایت سرمربی و باشگاه پرتغالی واقع نشده بود. حالا بعد از این خبر مسئله مهمی مطرح شده که باشگاه مارسی فرانسه نیز خواهان به خدمت گرفتن لیونل مسی است. البته طارمی بیشتر علاقه مند است در لیگ اروپا باقی بماند. البته خبرنگار عربستانی خالد بن عبدالعزیز مطرح نمود اگر مهدی طارمی پیشنهاد الهلال را قبول کند یک قرارداد سه ساله با حقوق سالیانه 10 میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

مهدی طارمی مارسی

بحث پیشنهاد شگفت انگیز و سنگین باشگاه الهلال به مهدی طارمی همچنان بحث داغ خبرهای نقل و انتقالات فوتبال ایران و پرتغال محسوب می شود. باشگاه پورتو بعد از گذشت چند هفته هنوز نسبت به این خبر واکنش خاصی نشان نداد. البته مهدی نیز چندان تمایل به حضور در لیگ عربستان را ندارد. از آن طرف کونسیاسئو سرمربی پورتو نیز همچنان مایل به ماندن مهدی در پرتغال است. نشریه اوجوگو پرتغالی اعلام کرد که هدف اصلی مهدی ادامه دوران فوتبالی اش در قاره اروپا است و دیگر به روند حرفه ای خودش با مسائل مالی نگاه نمی کند. او در انتظار پیشنهادات بزرگ از باشگاه های انگلیسی یا ایتالیایی و فرانسوی یا اسپانیایی است.

 

مهدی طارمی به باشگاه مارسی پیوست؟

در چند روز اخیر شایعه ای مطرح شده که بر اساس اعلام سایت فرانسوی lequotidiendusport بازیکن ایرانی پورتو یعنی مهدی طارمی به باشگاه مارسی خواهد پیوست. ظاهرا مسئولان مارسی برای تقویت خط حمله خود در فصل آینده به دنبال مهدی طارمی هستند. و سرمربی تیم از امبمبا بازیکن کنگویی تیم که سابق بازی در تیم پورتو دارد نیز تحقیقات لازم را انجام داده است.

مهدی طارمی به باشگاه مارسی پیوست؟

این رسانه فرانسوی در ادامه اذعان داشت: المپیک مارسی به دنبال تقویت خط حمله در فصل آینده است. مسیری غیر منتظره توسط فرانسوی ها انتخاب شد و به مهاجم ایرانی پورتو رسیده اند. بازیکنی که در یک فصل در ریوآوه حضور داشت و قبلا نیز در باشگاه هایی نظیر پرسپولیس تهران و لیگ ستارگان قطر و باشگاه الغرافه حضور داشت و در سال 2020 برای پورتو بازی می کند.

 

عملکرد بی نظیر مهدی طارمی زیر ذره بین باشگاه مارسی:

مهدی طارمی مارسی دو اسمی که حالا  درکنار هم قرار گرفته است. ظاهرا بازیکن ایرانی با درخشش و گلزنی های فراوان مورد توجه مسئولان باشگاه فرانسه قرار گرفته است. از زمان حضور مهدی در لیگ پرتغال او در 142 بازی توانست 77 گل بزند و این یک آماره خیره کننده است. مهدی فصل قبل با به ثمر رساندن 21 گل در 38 بازی در تمام مسابقات یکی از معماران بزرگ دو قهرمانی پورتو بوده است. ملی پوش ایرانی در بازی های جام جهانی نیز حضور خوبی داشت و حالا در ترکیب مارسی می تواند قدرتمند تر از قبل ظاهر شود.

مهدی جزو دو بازیکن عالی در دو فصل گذشته باشگاه پرتغالی بوده است. خبری انتقال مهدی به مارسی در نشریات رکورد و اوجوگو پرتغال نیز بازتاب زیادی داشت. مهدی تا تابستان 2024 با پورتو قرارداد دارد و فعلا مشخص نیست تیم پرتغالی فروش مهاجم ایرانی خود را در تابستان انجام خواهد داد یا خیر!

مهدی طارمی مارسی

البته تیم مارسی قبلا نیز در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی لورکوزن آلمان بود. سردار بعدها در یک مصاحبه گفت تمام کارهای انتقالش به مارسی نهایی شد. و بیان داشت: «واقعیت این است که انتقالم به مارسی تقریباً صد درصد و قطعی شده بود. می‌توانم بگویم در لحظه آخر همه چیز منتفی شد. حتی شماره پیراهنم هم در المپیک مارسی انتخاب شده بود. اما در نهایت در لورکوزن ماندم.»

mohamadnd
17 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *