رن ۳-۲ میلان: میلان با وجود باخت صعود کرد

رن ۳-۲ میلان: میلان با وجود باخت صعود کرد. در یک بازی هیجان انگیز دور برگشت پلی آف لیگ اروپا، میلان در فرانسه به مصاف رن رفت و در نهایت 3-2 شکست خورد اما در مجموع 5-3 پیروزی را برای صعود به مرحله بعد به دست آورد. این رویارویی مقاومت تیم استفانو پیولی و چالش‌هایی را که برای تضمین جایگاه خود در رقابت‌ها پشت سر گذاشتند، به نمایش گذاشت.

رن ۳-۲ میلان: میلان با وجود باخت صعود کرد

شکست زودهنگام میلان

رن که از بازی رفت 3-0 عقب بود، از همان ابتدا یک حمله تمام عیار را علیه میلان آغاز کرد. در دقیقه 11، شوت محکم بوریژو از محوطه جریمه به دروازه میلان رسید و رن را زود به ثمر رساند و امید برای بازگشت را شعله ور کرد.

پیروزی میلان مقابل رن
پیروزی میلان مقابل رن

پاسخ میلان

میلان که از این ناکامی زودهنگام غافلگیر شده بود، دوباره جمع شد و در دقیقه 22 بازی را به تساوی کشاند. ارسال خوب تئو هرناندز را لوکا یوویچ با ضربه سر به ثمر رساند و کار را به تساوی کشاند. پاسخ روسونری نشان دهنده عزم آنها برای کنترل بازی بود.

حرکت رفت و برگشت

این دیدار در حالی ادامه یافت که هر دو تیم فرصت‌هایی داشتند. لیائو بازیکن میلان در دقیقه 48 صاحب موقعیت شد و دروازه بان رن را آزمایش کرد. با این حال، رن در دقیقه 54 پس از اعلام پنالتی به دلیل خطا روی تریر، دوباره به برتری رسید. بوریژو ضربه نقطه ای را به گل تبدیل کرد و دومین گل خود را در این بازی به ثمر رساند.

میلان دوباره می جنگد

میلان منصرف نشد و تنها چهار دقیقه بعد پاسخ داد. تلاش انفرادی لیائو باعث شد مدافعان رن گیج شوند و او با اطمینان توپ را به ثمر رساند و یک بار دیگر گل تساوی را به ثمر رساند. بازی تبدیل به الاکلنگ دراماتیک گلزنی شده بود.

جنجال درام و پنالتی دیرهنگام

در دقیقه 65، چالش یوویچ منجر به یک پنالتی دیگر شد که پس از بررسی VAR به طور بحث برانگیزی به سود رن اعلام شد. بوریژو هت تریک خود را تکمیل کرد و رن را 3-2 پیش انداخت. رن با وجود برتری خود نتوانست در نیم ساعت باقی مانده از خط دفاعی میلان عبور کند.

پیروزی کلی میلان

میلان در مراحل آخر استراتژی محتاطانه تری اتخاذ کرد و از مجموع برتری خود دفاع کرد. رن با وجود تلاش ها نتوانست خط دفاعی میلان را شکست دهد و این دیدار پرگل با پیروزی 3-2 رن به پایان رسید.

رن ۳-۲ میلان: میلان با وجود باخت صعود کرد
رن ۳-۲ میلان: میلان با وجود باخت صعود کرد

نتیجه

علیرغم شکست در بازی برگشت، پیروزی 3-0 میلان در بازی اول تعیین کننده بود زیرا آنها در مجموع 5-3 برد را تضمین کردند. این عملکرد انعطاف‌پذیر، صعود میلان به مرحله بعدی لیگ اروپا را تضمین می‌کند و توانایی آن‌ها در مقابله با طوفان و پیشروی در رقابت‌ها را برجسته می‌کند.

Hesam
23 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *