هنرنمایی نامزد رونالدو با اسکیت

نامزد کریس رونالدو فوتبالیست معروف پرتغالی باشگاه النصر در شهر ریاض عربستان در تدارک جشن کریسمس هستند. آنها پیشاپیش در یک کشور گرم و بدون برف و زمستان به پیشواز کریسمس رفته اند. برف بازی نامزد کریستیانو به همراه فرزندان و شوهرش حسابی جنجالی شد. در ادامه سایت ورزشی با هنرنمایی نامزد رونالدو با اسکیت همراه شوید.

 

هنرنمایی نامزد رونالدو با اسکیت

به گزارش سایت ورزشی، جورجینا رودریگز در روزهای انتهایی کریسمس و پایان سال کارهای عجیب و جالبی انجام داده است. شریک زندگی کریستیانو رونالدو چند وقت قبل با یک ویدیو خیره کننده در اینستاگرام به فالوورهای خود نشان داد که در منزل شخصی شان در عربستان یک پارک یخی مجلل وجود دارد. دهکده کریسمس مجلل در خانه کریس رونالدو توسط یک کمپانی معروف سرگرمی و به سفارش جورجینا برای جشن خانوادگی کریسمس پیاده سازی شده است.

برف بازی خانوادگی رونالدو در عربستان

حالا جورجینا به‌همراه بچه‌ها فصل کریسمس را در یک پارک یخی مجلل اختصاصی که علاوه بر پیست اسکیت، غرفه‌های غذا و هدایا را شامل می‌شود آغاز کرده و تصاویر آن را روز دوشنبه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. در ویدیوی منتشرشده توسط جورجینا به نظر می‌رسد همه از بازی کردن در زمین برفی و حال و هوای منحصربه‌فرد این جشن لذت می‌بردند.

هنرنمایی نامزد رونالدو با اسکیت هنرنمایی نامزد رونالدو با اسکیت

mohamadnd
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *