سردار جزو بهترین های بوندسلیگا

به گزارش سایت بوندس لیگا ستاره ایرانی باشگاه لورکوزن آلمان جزو بهترین های لیگ می باشد. آزمون در این هفته ها بازیکن تعویضی و اثرگذار ژابی آلونسو در بایرلورکوزن می باشد. در ادامه سایت ورزشی با مطلب سردار جزو بهترین های بوندسلیگا همراه باشید.

 

عملکرد سردار آزمون در بایرلورکوزن آلمان:

به گزارش سایت ورزشی ، تیم لورکوزن در پنج شنبه این هفته در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا در مقابل رم قرار می گیرد. تیم آلمانی آلونسو باید برای قهرمانی در لیگ اروپا تلاش نماید. آنها در ابتدای فصل در جایگاه سقوط در لیگ بوندسلیگا قرار داشتند. اما با حضور ژابی آلونسو همه چیزها تغییر پیدا کرده است. به مناسبت تقابل آس رم و بایرلورکوزن سایت رسمی بوندس لیگا در یک گزارشی به بررسی بهترین ها پرداخته است. لورکوزن در سال 2023 با ژابی آلونسو عملکرد درخشانی داشت. آنها با پیروزی در برابر حریفان خود به نیمه نهایی لیگ اروپا رسیدند. حتی در آلمان و لیگ داخلی برای کسب رتبه ششم تلاش می نمایند. آنها با اینکه در ابتدای فصل وضعیت بدی داشتند اما بعد از رفتن سیوانه و حضور ژابی آلونسو شرایط کاملا تغییر پیدا کرده است.

سردار جزو بهترین های بوندسلیگا

ستاره های مهم و تاثیرگذار بایرلورکوزن:

تغییرات در تیم بایرلورکوزن بسیار شگرف بود و ژابی بعد از آمدن به این تیم پیشرفت زیادی را ایجاد کرد. یکی از مهم ترین تغییرات حضور ستاره های مهم و تاثیرگذار در این تیم است. یکی از این فوتبالیست ها قطعا سردار آزمون بود. که در نقل و انتقالات ژانویه در آستانه جدایی پیش رفت و احتمال حضورش در مارسی فرانسه مطرح شده بود. در نهایت در بای آرنا ماندگار شده و جزو بهترین مهاجمان لورکوزن تبدیل شده است.

سایت رسمی بوندسلیگا در یک گزارشی نسبت به سردار آزمون بیان داشت: در نبودن پاتریک شیک که به دلیل مصدومیت بازی های خود را از دست داد. سردار جزو جانشین های مهم او تبدیل شد و زمانی در ترکیب اصلی نبود، او تعویضی ثابت ژابی بود. پاتریک شیک در فصل قبل جزو بهترین گلزنان و بازیکنان بایرلورکوزن بود و از بهترین بازیکنان بوندسلیگا به شمار می رفت. اما در این فصل به دلیل مصدومیت نتوانست درخشش زیادی داشته باشد. سردار آزمون بازیکن ایرانی نیز نتوانست به اندازه شیک گل بزند اما تقریبا هر زمان به میدان رفت تاثیرگذار بوده است.

سردار جزو بهترین های بوندسلیگا

سردار جزو بهترین های بوندسلیگا

این مهاجم ایرانی احتمالا در ترکیب شب پنج شنبه لیگ اروپا در مقابل رم حضور خواهد داشت. اما به صورت ثابت در ترکیب اصلی حضور ندارد. اگر کار آلمانی ها و سرمربی گره بخورد سردار به زمین می آید. قطعا این ستاره انگیزه زیادی برای درخشش در برابر چشم های مورینیو دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *