کارت سبز دربی تقدیم به مهاجم پرسپولیس

مهاجم باشگاه پرسپولیس به دنبال بهترین رفتار در قبال صحنه های داوری دربی 102 داشت. در ادامه سایت ورزشی با کارت سبز دربی تقدیم به مهاجم پرسپولیس همراه شوید.

 

کارت سبز دربی تقدیم به مهاجم پرسپولیس (عکس)

به گزارش سایت ورزشی، شهاب زاهدی یکی از بازیکنان محبوب و مهم مسابقه پرسپولیس و استقلال بود. او اولین تصمیم برای بازبینی ویدیویی و استفاده از وی ای آر در تاریخ لیگ برتر ایران در برخورد با آرمین سهرابیان مدافع آبی ها بود. بعد از آن هم دوباره صحنه های مشکوک داوری دیگری نیز برای این بازیکن رخ داد که از آنها عبور کرد. شهاب روحیه بالایی برای درخشش در دربی داشت. در زمان ارسال کرنر توسط دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 11 قصد داشت با ضربه سر گلر بزند که برخورد با سهرابیان با او در محوطه جریمه استقلال یک صحنه مشکوک به پنالتی برای قرمزها رقم زد. اما در همان لحظه موعود بنیادی فر تصمیم به پنالتی گرفتن نداشت. نکته جالب اینکه مهاجم قرمزها نیز اعتراضی نکردند ولی داوران ویدیویی این صحنه را مشکوک دانستند و از بنیادی فر درخواست نمودند که بازبینی صحنه انجام گیرد.

پرسپولیس رکورد شکایت پس از دربی را شکست

کارت سبز دربی تقدیم به مهاجم پرسپولیس

شهاب زاهدی به داور اعتراض نمی کرد!

شهاب زاهدی لحظات بعد دوباره در یک صحنه ویژه داوری حاضر بود. اینبار او با قرار پشت مدافعان استقلال در موقعیت تک به تک با سید حسین حسینی قرار گرفت. در حالی که برخوردی با دروازه بان استقلال داشت. توپ در مقابل ایشان افتاد و در دقیقه 16 آن را تبدیل به گل کرد و بنیادی فر در این لحظه نیز خطای هند گرفت. اما مهاجم قرمزها بازهم هیچ اعتراضی نداشت. اما مهم ترین صحنه نسبت به دو برخورد قبلی، در دقیقه 60 اتفاق افتاد. وقتی امید حامدی فر، هافبک دفاعی استقلال با استوک بالای مچ پای او را زد.

کارت سبز دربی تقدیم به مهاجم پرسپولیس

اما مهاجم پرسپولیس با وجود احساس مصدومیت و افتادن روی زمین جار و جنجال خاصی به راه ننداخت. او یکی از بازیکنان با رفتار حرفه ای در قبال موعود بنیادی فر بود. او می دانست که داور وی ای آر دارد و صحنه را می تواند بازبینی نماید. حتی آقا شهاب در دیداری که برخی از مربیان و بازیکنان برای هر صحنه درخواست VAR داشتند، با رفتار حرفه ای صحنه ها را به شخص بنیادی فر و کمک ویدیویی او واگذار کرد. تا در صورت اعلام خطا، گل یا کارت قرمز تصمیم گیری نماید. شخصا نیز اعتراضی به داور نداشت و جالب توجه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *