اولین تیم لیگ برتر، راهی کیش شد

اولین تیم لیگ، راهی کیش شد، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال پیکان تهران، فردا برای برگزاری اردوی نیم فصل و بازی های دوستانه باشگاهی راهی کیش می شود.

اولین تیم لیگ، راهی کیش شد

گزارش رسانه های ورزشی

با نظر و تصمیم آقای رضا عنایتی سرمربی محترم باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان تهران، یک اردوی مهم که شامل بازی های دوستانه و تمرینات انفرادی و تمرینات گروهی است، تیم فوتبال پیکان اولین تیمی است که راهی جزیره زیبای کیش می شود.

تیم فوتبال پیکان تهران
تیم فوتبال پیکان تهران

کمپ با نظر عنایتی و موافقت مالک باشگاه

پیشنهاد برپایی کمپ تمرینی و اردویی خارج از تهران و داخل کشور را رضا عنایتی بازیکن اسبق استقلال تهران و مربی فعلی باشگاه پیکان مطرح کرد و این موضوع با موافقت احمد مددی مالک خودروسازان روبرو شد و پیکانی ها فردا با پرواز از تهران به مقصد کیش می روند.

رضا عنایتی، سرمربی باشگاه پیکان تهران
رضا عنایتی، سرمربی باشگاه پیکان تهران

مدت زمان اردوی پیکان تهران

تیم فوتبال پیکان تهران، که نتایج قابل قبولی در نیم فصل اول لیگ برتر خلیج فارس ایران بدست نیاورد. روز سه شنبه 19 دی ماه 1402 شمسی به مدت 9 روز تا تاریخ 28 دی ماه اردویی برپا می کند. و در این بازه زمانی چندین بازی تدارکاتی و تمرینات هوازی و بدنسازی و تاکتیکی صورت می گیرد.

نتیجه خبر ورزشی

تیم فوتبال پیکان تهران، به نسبت سایر تیم های لیگ برتری که هر ساله نیم فصل به جزیره کیش سفر می کنند سبقت گرفت و به اولین تیم تبدیل شد. در این فصل که راهی کیش می شود. و تمرینات خود را آغاز می کند تا در نیم فصل دوم بتواند نتایج قابل قبولی بدست آورد.

در پایان این مقاله خبری، لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای اخبار بیشتر و نقل و انتقالات لیگ برتر و سایر حواشی لیگ برتر در سایت ما نگاه بی اندازید.

Pooria
8 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *