سرمربی تیم ملی والیبال را دزدیدند!

در جلسه کمیته فنی اسم سرمربی جدید تیم ملی قرار بود اعلام شود که ظاهرا این اتفاق هنوز رخ نداده و روی هوا است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. سرمربی تیم ملی والیبال را دزدیدند!

 

سرمربی تیم ملی والیبال را دزدیدند!

به گزارش سایت ورزشی، انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران یکی از چالشی ترین موارد در ورزش ایران شده است. خیلی ها انتظار دارند که سرمربی تیم ملی خیلی زودتر رونمایی شود. اما برخی اتفاقات باعث شد تا این اتفاق هنوز رخ ندهد. نشست های پی در پی کمیته فنی در فدراسیون برگزار شد و در نهایت نتیجه گیری شد که از میان روبرتو پیاتزا، آنجلو لورنزتی، ویتال هاینن و سعید معروف یک نفر سرمربی جدید تیم ملی شود. بعد از برگزاری جلسه شورای فنی، فدراسیون والیبال اعلام نمود که کمیته فنی با تعداد محدودتری از افراد جلسه تشکیل می دهد. آنها می خواهند هرچه سریعتر گزینه نهایی هدایت تیم ملی را اعلام کنند. ظاهرا این هفته قرار بود جلسه ای برگزار شود که ناگهان فدراسیون خبر تعویق آن را به روز یکشنبه همین هفته انداخت.

در نهایت جلسه شورای فنی روز یکشنبه برگزار شد که خروجی آن انتخاب سرمربی جدید بود. همه انتظار یک نام را می کشیدند، اما فدراسیون اعلام کرد که اعضای شورای فنی چند روز دیگر برای اعلام این اسم زمان خواستند. البته کارهای نهایی گزینه اصلی هدایت تیم ملی انجام شد. فدراسیون به طور کامل با سرمربی ایتالیایی آنجلو لورنزتی توافق پیدا کرد تا در صورت تایید نهایی کمیته فنی نامش را اعلام نماید. این سرمربی حتی دستیارها و برنامه های خودش را پیش از شرع لیگ ملت ها به فدراسیون اعلام نمود. اما دقیقا قبل از برگزاری جلسه کمیته فنی او اعلام کرد که نمی تواند هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد.

گزینه‌های سرمربیگری والیبال ایران مشخص شدند

سرمربی تیم ملی والیبال را دزدیدند!

چرا لورنزتی هدایت تیم ملی والیبال ایران را برعهده نمی گیرد؟

ظاهرا برخی از شیطنت های داخلی از جمله ارسال اطلاعات غلط به لورنزتی باعث شد که این سرمربی معروف از حضور در تیم ملی ایران پشیمان شود. شاید برخی از افراد از حضور لورنزتی در ایران سودی نصیبشان نخواهد شد و به همین دلیل تمامی توان خود را به کار گرفتند تا به حای این سرمربی ایتالیایی یک گزینه مد نظر خودشان را تحمیل کنند. محمود افشار دوست در نهایت گفت باید منتظر ماند و ببینیم که واکنش فدراسیون به این موضوع چه خواهد بود. البته آمدن لورانزتی به ایران فعلا نا امید کننده توصیف نشده و تلاش برای عقد قرارداد همچنان با ایشان ادامه دارد. البته در این میان از خولیو ولاسکو نیز کمک گرفته شد.

mohamadnd
8 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *