پرونده استقلال کهکشانی بسته شد!

جواد نکونام در این فصل به دنبال خرید بازیکنان بزرگ و نامدار است. ظاهرا لیست اولیه سرمربی برای خرید منتفی شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. پرونده استقلال کهکشانی بسته شد!

 

پرونده استقلال کهکشانی بسته شد!

به گزارش سایت ورزشی، با اتمام نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران، گمانه زنی درباره لیست بازیکنان نکونام برای تقویت استقلال در نیم فصل دوم شروع شد. این باعث می شود تا 5 بازیکن مورد نیاز سرمربی برای باقی ماندن تیم در کورس قهرمانی مشخص شود. بازیکنانی نظیر علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده، اللهیار صیادمنش، محمد محبی، امیرحسین حسین‌زاده و عارف آقاسی شش فوتبالیستی بودند. که در لیست اولیه جواد نکونام برای تقویت استقلال حضور داشتند. افرادی که در نگاه اول پیوستنشان به تیم سخت به نظر می رسد. در نهایت بعد از برقراری ارتباط اولیه برای حضورشان در آبی پوشان تهران، نتیجه ای به وجود نیامد و روزنه های امید به طور کامل از بین رفت.

رسمی: لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

پرونده استقلال کهکشانی بسته شد!

علیرضا جهانبخش جزو لیست اصلی حضور در تیم استقلال بود. او با احترام به استقلال از قصد خودش برای حضور در بازی های اروپا و تمام کردن فصل در فاینورد خبر داد. او تنها بازیکنی است که به طور رسمی درباره پیشنهاد آبی پوشان صحبت انجام داد و از ادامه حضورش در لیگ اروپا خبر داد.

پرونده استقلال کهکشانی بسته شد!

علی قلی زاده قرارداد بلند مدت با باشگاه لهستانی امضاء کرد. حداقل به طور دائمی به باشگاهی انتقال پیدا نخواهد کرد و خرید قرضی هم با توجه به قوانین فوتبال ایران امکان پذیر نیست. این درباره محمد محبی و باشگاه رستوف نیز صدق می کند.

پرونده استقلال کهکشانی بسته شد!

اللهیار صیادمنش بازیکن با استعداد هال سیتی که جزو سرمایه های تیمش است. غیر ممکن است که این باشگاه راضی شود این مهاجم قدرتمند خود را با مبلغی پایینتر از هزینه خریدش به فروش برساند. ظاهرا پرداخت مبلغ سنگین برای این بازیکن توسط استقلال محال به نظر می رسد.انتقال قرضی او نیز اصلا قانونی نیست.

 

جواد نکونام به دنبال چه بازیکنان دیگری است؟

بازیکن و فوتبالیست دیگری که نکونام در لیست خرید اول روی آن دست گذاشت، بازیکنان رقیب مستقیم در مسیر قهرمانی هستند. تراکتور 4 امتیاز با صدر فاصله دارد و اصلا منطقی نیست که بازیکنی را برای فروش به رقیب آزاد نماید. مخصوصا اگر بازیکنان عارف آقاسی و امیر حسین حسین زاده باشند. که یکی از آنها در قلب خط دفاع بدون جایگزین می ماند. بازیکن دیگر هم به دلیل رضایت نامه مبلغ سنگین روی دست باشگاه گذاشت.

باید ببینیم که پلن بی جواد و مدیران باشگاه استقلال برای تقویت تیم در نیم فصل دوم چطور پیش می رود. مخصوصا که لیست استقلال جای چندانی برای مانور ندارد و بعید است بیشتر از سه یا 2 بازیکن در نهایت به جمع آبی ها ملحق شوند و در این بین با توجه به سخت گیری باشگاه های رقیب داخلی و ممنوعیت جذب قرضی بازیکنان لژیونر، احتمالا چاره کار در جذب بازیکنان خارجی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *